جشن‌های آنلاین ایرانی برای کودکان

برگزاری جشن‌های آنلاین ایرانی و بین‌المللی برای کودکان

جشن‌های آنلاین ایرانی و بین‌المللی برای کودکان هم می‌توانند به اندازه جشن‌های واقعی رنگ‌وبویی تازه‌ به زندگی روزمره ببخشند. ما در مدرسه فارسی آنلاین به دنبال فرصت‌ها و موقعیت‌های یکسان آموزشی و انگیزشی برای همه‌ی بچه‌ها با هر رنگ و قوم و نژادی هستیم. پس محال است بگذاریم دانش‌آموزان آنلاینمان از تجربه‌ی این شادی‌ها بی‌نصیب بمانند.

شادی حد و مرز جغرافیایی نمی‌شناسد. حال‌وهوای شب هالوین به اندازه‌ی رنگ‌وبوی شب یلدا برای کودکانمان سحرآمیز است و تزئینات درخت کریسمس به اندازه‌ی سفره‌ی هفت‌سین، رنگارنگ و جذابند. این جشن‌ها در عین حال که تجربه‌ای صمیمی و به یادماندنی را رقم می‌زند، نوآوری‌های آموزشی خلاقانه برای تقویت مکالمه فارسی بچه‌ها را هم به همراه دارد.

این شما و این هم فیلم و عکس‌های یادگاری‌مان از جشن‌های آنلاین ایرانی و بین‌المللی پیشین:

جشن هالووین آنلاین

جشن‌های یلدا برای کودکان ایرانی در مدرسه فارسی آنلاین

زمستان ۲۰۱۸، به سادگی دست کوچولوهای خلاقمان را از گوشه‌وکنار اروپا و آمریکا گرفتیم و کنار هم، گفتیم و خندیدیم و ساز زدیم و در سرمای یلدا با مهر و محبت جهانی کودکانمان دلگرم شدیم.

برگزاری آنلاین جشن هالوین در مدرسه فارسی آنلاین

سال ۲۰۲۰ که اپیدمی کرونا در دنیا جولان می‌داد و مدارس تعطیل و روابط اجتماعی محدود بودند، برگزاری جشن های مختلف و ایجاد شادی برای کودکان اهمیت ویژه‌ای داشت. برگزاری آنلاین جشن هالووین 2020 برای کودکان ایرانی مقیم خارج از کشور فعالیتی خلاقانه و شاد بود که با توجه به پراکندگی جغرافیایی دانش آموزان مدرسه فارسی آنلاین در کشورها و قاره های مختلف، در دو زمان مختلف برگزار شد.

 دانش‌آموزهای ما با خنده و خلاقیت آن روزها را پشت سر گذاشتند.

 جشن گروه اول که با شرکت دانش آموزانی از منطقه شرق آسیا، اقیانوسیه و غرب آمریکا برگزار شد.
 
 جشن گروه دوم که در آن میزبان دانش آموزانی از آمریکا، کانادا، انگلستان، آلمان، اتریش، دانمارک و امارات متحده عربی بودیم.

جشن‌ الفبا (جشن پایان‌دوره)

در پایان هر دوره آموزشی، ما با افتخار به تماشای لبخند رضایت شما و کودک دلبندتان می‌نشینیم. این دورهمی خودمانی آنلاین، بهانه‌ای است برای تشویق زبان‌آموزهای کوچکمان که با تلاش و پشتکار، دوره آموزشی‌شان را پشت‌سر گذاشته‌اند.

جشن آنلاین الفبای فارسی

جشن تولد آنلاین دانش‌آموزان مدرسه فارسی آنلاین

احتمالاً مهم‌ترین روز سال برای هر کودکی، روز تولد اوست. کوچولوی دوست‌داشتنی شما برای ما هم عزیز است، برای همین روز تولدش را فراموش نمی‌کنیم و می‌کوشیم به کمک هم‌کلاسی‌ها و هم‌دوره‌ای‌های دیگرش از سرتاسر جهان، خاطره‌ای شیرین برایش رقم بزنیم.

پیمایش به بالا