آموزش آنلاین فارسی به بزرگسالان

دوره های آنلاین آموزش فارسی به بزرگسالان غیر فارسی زبان

مدرسه فارسی آنلاین آموزش فارسی به بزرگسالان غیر فارسی زبان را نیز ارائه می‌دهد و خدمات آموزشی ما تنها به رده سنی کودکان محدود نیست. آموزش به زبان‌آموزان بزرگسال اصول خاص خود را دارد. هماهنگ با نظر متخصصان آموزش بزرگسالان، ما هم در این مدرسه، آن را نیازمحور می‌دانیم. بنابراین آموزگاران ما فرآیند آموزش زبان فارسی را بر اساس نیاز، علاقه و مشارکت شما پیش می‌برند.

تیم تولید محتوای ما، منابعی ویژه را بر پایه اصول طراحی آموزش بزرگسالان، برای این دوره طراحی و تألیف کرده است. همچنین اساتیدمان، به دلیل تسلط علمی در موضوعات مختلف، نهایت تلاش خود را می کنند تا موضوعات مختلف و مورد علاقه یادگیرنده را بیشتر پوشش دهند.

ما سه دوره آموزشی فارسی برای بزرگسالان غیرایرانی در نظر گرفته‌ایم:

1- دوره آنلاین آموزش مکالمه فارسی برای بزرگسالان خارجی

دوره آنلاین آموزش مکالمه فارسی برای خارجی ها به شیوه‌ای دوستانه و جذاب و کاربردی توسط اساتید متخصص آموزش زبان فارسی ارائه می‌شود. در طول دوره، تمام مراحل آموزشی تحت نظارت مدیر کیفیت آموزش است.

ما تعداد و طول جلسات را با هماهنگی خودتان تعیین می‌کنیم و پس از آموزش کلمات و جملات پایه فارسی، در رابطه با موضوعات تکمیلی موردنظرتان جهت آموزش و کسب مهارت بیشتر همفکری خواهیم کرد.

در این دوره، پیشنهاد ما این است که سه جلسه یک ساعته در هفته را با مدرسه فارسی آنلاین همراه باشید. جلسه اول رایگان بوده و برگزاری آن جهت تعیین سطح داوطلب و برنامه‌ریزی برای ادامه مسیر، ضروری است.

تعداد و طول جلسات با هماهنگی خودتان تعیین خواهد شد و پس از آموزش کلمات و جملات پایه فارسی، در رابطه با موضوعات تکمیلی موردنظرتان جهت آموزش و کسب مهارت بیشتر همفکری خواهیم کرد.

در این دوره، پیشنهاد می‌کنیم سه جلسه یک ساعته در هفته را با مدرسه فارسی آنلاین همراه باشید. جلسه اول رایگان بوده و برگزاری آن جهت تعیین سطح داوطلب و برنامه‌ریزی برای ادامه مسیر، ضروری است.

آموزش فارسی به بزرگسالان
ثبت‌نام کنید

2- دوره آنلاین آموزش خواندن و نوشتن فارسی برای بزرگسالان خارجی‌

دوره آنلاین آموزش خواندن و نوشتن فارسی برای خارجی‌ ها را به افرادی پیشنهاد می‌کنیم که توانایی مکالمه فارسی در سطح ابتدایی را دارند. در این دوره، افزون بر آموزش خواندن و نوشتن فارسی، برای تقویت مهارت مکالمه فارسی شما نیز برنامه‌ریزی خواهیم داشت. تعداد جلسات و طول آن‌ها را با هماهنگی و همفکری خودتان تعیین می‌کنیم.

برای این دوره پیشنهاد می‌کنیم سه جلسه یک ساعته در هفته را با مدرسه فارسی آنلاین همراه باشید. جلسه اول رایگان بوده و برگزاری آن جهت تعیین سطح داوطلب و برنامه‌ریزی برای ادامه مسیر، ضروری است.

3- دوره آنلاین خواندن و نوشتن فارسی پیشرفته برای بزرگسالان خارج از ایران

دوره آنلاین آموزش خواندن و نوشتن پیشرفته برای بزرگسالانی مناسب است که توانایی مکالمه فارسی و مهارت اولیه خواندن و نوشتن آن را دارا هستند. در این دوره، اساتید ما به شیوه‌ای دوستانه راه شما را هموار می‌کنند تا متن‌های روزمره را بخوانید و بنویسید و دستور زبان فارسی را به خوبی بیاموزید. ما همچنین بر خواندن اشعار فارسی و توضیح معنی آن‌ها تأکیدی ویژه داریم. موضوعات آموزشی دیگر در این دوره را با همکاری و در نظر گرفتن هدف و علاقه خود شما انتخاب می‌کنیم.

پیشنهاد می‌کنیم در این دوره، حداقل دو جلسه یک ساعته در هفته را با مدرسه فارسی آنلاین همراه باشید. جلسه اول رایگان بوده و برگزاری آن جهت تعیین سطح داوطلب و برنامه‌ریزی برای ادامه مسیر، ضروری است.

چنانچه دوست دارید اطلاعاتی در مورد دوره‌های آموزش آنلاین فارسی به کودکان کسب کنید، لطفا از برگه آموزش فارسی به کودکان بازدید فرمایید. همچنین، در صورت تمایل، از وب سایت انگلیسی Online Persian School بازدید فرمایید.

پیمایش به بالا