آموزش آنلاین فارسی به بزرگسالان

آموزش آنلاین زبان فارسی برای بزرگسالان غیر فارسی زبان

مدرسه فارسی آنلاین از سال 2021 آموزش آنلاین زبان فارسی به بزرگسالان غیر ایرانی شامل آموزش مکالمه، خواندن و نوشتن فارسی را شروع کرده است. آموزش بزرگسالان اصول خاص خود را دارد. به عنوان نمونه، در مدرسه فارسی آنلاین، آموزش فارسی به بزرگسالان هدف محور است. همچنین، آموزش بر اساس نیاز، علاقه و مشارکت یادگیرنده طراحی و اجرا می شود. آموزش‌ها کاربردی بوده و از تجربیات یادگیرنده بهره کافی می برد. با توجه به اصول طراحی آموزش بزرگسالان، تیم طراحی مدرسه فارسی آنلاین مطالب آموزشی جداگانه‌ای برای این دوره ها طراحی و تولید کرده است. همچنین آموزگاران مدرسه فارسی آنلاین با بکارگیری روشهای آموزشی ویژه و مناسب برای بزرگسالان، تجربیات موفقی را در این حوزه دارند.
آموزش فارسی به بزرگسالان

1- دوره آموزش آنلاین مکالمه فارسی برای بزرگسالان

آموزش آنلاین مکالمه فارسی به بزرگسالان غیر فارسی زبان به شیوه ای دوستانه، کاربردی و جذاب به عهده اساتید متخصص آموزش زبان فارسی بزرگسالان است. مدیر کیفیت آموزش مدرسه فارسی آنلاین، کیفیت تمامی مراحل آموزش را مدیریت کرده تا از رضایت یادگیرندگان اطمینان حاصل کند. 

پس از آموزش کلمات و جملات پایه در موضوعات اصلی، آموزگار موضوعات تکمیلی  آموزش فارسی را با همکاری خود داوطلب تعیین خواهد کرد. همچنین  تعداد جلسات و طول هر جلسه نیز با هماهنگی و همفکری داوطلب انجام خواهد گرفت.

 پیشنهاد ما برگزاری سه جلسه یک ساعته آموزش آنلاین مکالمه فارسی در طول هفته می باشد. جلسه اول، آزمایشی بوده و رایگان است. برای شرکت در جلسه آزمایشی یک ساعته آموزش مکالمه فارسی ویژه بزرگسالان لطفا به برگه ثبت نام رفته و فرم ثبت نام را تکمیل فرمایید.

2- کلاسهای آنلاین خواندن و نوشتن فارسی برای بزرگسالان

آموزش آنلاین خواندن و نوشتن فارسی به بزرگسالانی که توانایی مکالمه فارسی درسطح ابتدایی را دارا هستند، با روشهایی کاربردی و مناسب، به وسیله اساتید متخصص آموزش فارسی به بزرگسالان انجام می‌شود. در این دوره، افزون بر آموزش خواندن و نوشتن فارسی، مهارت مکالمه فارسی داوطلب با برنامه ای مشخص و از قبل طراحی شده، تقویت خواهد شد. تعداد جلسات و طول هر جلسه نیز با هماهنگی و همفکری داوطلب انجام خواهد گرفت.

پیشنهاد ما برگزاری دو جلسه یک ساعته آموزش آنلاین خواندن و نوشتن فارسی در طول هفته می باشد. جلسه اول، آزمایشی بوده و رایگان می باشد. برای شرکت در جلسه آزمایشی یک ساعته آموزش خواندن و نوشتن فارسی ویژه بزرگسالان لطفا به برگه ثبت نام رفته و فرم ثبت نام را تکمیل فرمایید. 

3- کلاسهای آنلاین خواندن و نوشتن فارسی سطح پیشرفته برای بزرگسالان

آموزش آنلاین خواندن و نوشتن فارسی در سطح پیشرفته به بزرگسالانی که توانایی خواندن و نوشتن فارسی را دارا هستند، به شیوه ای دوستانه، کاربردی و جذاب به وسیله اساتید متخصص آموزش زبان فارسی بزرگسالان انجام می شود.

در این دوره، روی خواندن متن‌های روزمره، نوشتن متن فارسی، گرامر و دستور زبان فارسی، خواندن اشعار فارسی و توضیح معنی آنها،  تاکید خواهد شد. انتخاب موضوعات آموزشی با همکاری داوطلب انجام خواهد گرفت. همچنین  تعداد جلسات و طول هر جلسه نیز با همکاری داوطلب انجام خواهد گرفت.

 پیشنهاد ما برگزاری دو جلسه یک ساعته آموزش آنلاین خواندن و نوشتن فارسی سطح پیشرفته در طول هفته است.  جلسه اول آزمایشی بوده و رایگان می باشد. برای شرکت در جلسه یک ساعته تعیین سطح و تدریس آزمایشی لطفا به برگه ثبت نام رفته و فرم ثبت نام را تکمیل فرمایید.

 

چنانچه دوست دارید اطلاعاتی در مورد دوره‌های آموزش آنلاین فارسی به کودکان کسب کنید، لطفا از برگه آموزش فارسی به کودکان بازدید فرمایید. همچنین، در صورت تمایل، از وب سایت انگلیسی Online Persian School بازدید فرمایید.

پیمایش به بالا