آموزش فارسی سوم برای کودکان خارج

آموزش آنلاین فارسی کلاس سوم برای کودکان خارج کشور

دوره آموزش فارسی کلاس سوم برای کودکان خارج کشور را برای کودکانی پیشنهاد می‌کنیم که می‌خواهند مهارتشان را در خواندن و نوشتن و مکالمه فارسی افزایش دهند. بد نیست بدانید در مدرسه فارسی آنلاین  منابع آموزش فارسی به کودکان خارج از ایران با منابع موجود در سیستم آموزشی فعلی کشور ایران متفاوتند. با این حال، تجربه نشان داده که سطح مهارت خواندن و نوشتن دانش‌آموزان مدرسه فارسی آنلاین در پایان این دوره، بالاتر از سطح کودکانی است که کلاس سوم را در ایران گذرانده‌اند.

توجه داشته باشید گذراندن آموزش آنلاین فارسی کلاس دوم، پیش‌نیاز کودک دلبندتان برای شرکت در این دوره است.

دستاورد کودک در پایان دوره

در انتهای دوره فارسی پایه سوم برای کودکان مقیم خارج، فرزند شما:

  • می‌تواند متن‌های داستانی نسبتاً طولانی را بخواند و درک کند.
  • می‌تواند اشعار فارسی را بخواند.
  • با ضرب‌المثل‌های فارسی بیشتری آشنا می‌شود.
  • با فرهنگ ایرانی آشنا می‌شود.
  • می‌تواند داستان‌های فارسی بنویسد و آن‌ها را خلاصه‌، توصیف و تحلیل کند.
  • با دستور زبان فارسی بیشتر آشنا می‌شود.
  • تفاوت فارسی گفتاری (محاوره) و نوشتاری (معیار) را بهتر درک می‌کند.
  • در مکالمه فارسی حرفه‌ای‌تر می‌شود.
کلاس آنلاین فارسی3

تعداد جلسات کلاس آنلاین آنلاین فارسی پایه سوم

برنامه‌ریزی زمانی ما برای دوره آموزشی فارسی پایه سوم برای کودکان مقیم خارج، ۳ جلسه آنلاین در هفته‌است که هر جلسه ۲۷ دقیقه طول می‌کشد. کلاس‌های آنلاین آموزش زبان فارسی به صورت خصوصی بوده و تعداد دانش‌آموزان آنلاین در هر کلاس آن 1 نفر خواهد بود. برنامه ریزی کلاس بر اساس وقت آزاد دانش آموز و آموزگاران مربوطه صورت می‌گیرد.. طول دوره، به عواملی مثل سطح آغازین دانش‌آموز و ارتباطش با زبان فارسی در محیط خانواده بستگی دارد. به طور میانگین، این دوره بین یک تا دو ترم شش‌ماهه طول می‌کشد.

منابع آموزشی فارسی سوم ابتدایی به کودکان خارج از کشور

منابع آموزشی که ما برای تدریس فارسی سوم ابتدایی به کودکان خارج از کشور استفاده می‌کنیم ، دیجیتالند و طبق اصول طراحی آموزش مالتی‌مدیا برای موبایل، توسط تیم محتوای آموزشی مدرسه تألیف و تولید شده‌اند. بنابراین منابع آموزشی زبان فارسی در مدرسه فارسی آنلاین منحصر به فرد است.

روش تدریس فارسی سوم ابتدایی به کودکان خارج از کشور

روش تدریس آموزش آنلاین فارسی به کودکان بازی-محور می باشد تا بیشترین انگیزه و شادی را برای دانش آموزان به همراه داشته باشد و آنها از یادگیری فارسی لذت ببرند و خاطره خوبی در ذهنشان نقش ببندد. روشهایی چون داستان گویی و ایفای نقش نیز به مقتضای ویژگیهای یادگیرنده استفاده خواهد شد.

تضمین کیفیت تدریس‌ فارسی به کودکان خارج از ایران

تدریس‌ فارسی به کودکان خارج از ایران با پشتوانه سیستم مدیریت کیفیت آموزش آنلاین فارسی در مدرسه فارسی آنلاین تضمین می‌شود. در همین راستا، یک هفته اول آموزش، آزمایشی و رایگان می‌باشد تا مطمئن شویم کودک دلبند شما از بودن در کلاس لذت برده و مطالب آموزشی و روش تدریس موردپسند شما می‌باشد.

پشتیبانی آموزشی و فنی (در حد امکان) هم بخشی دیگری از سیستم مدیریت کیفی آموزش ماست.

صدور کارنامه برای کلاس‌سومی‌های خارج از کشور

برای دانش‌آموزانی که دوره آموزشی فارسی کلاس سوم برای کودکان خارج کشور را در مدرسه فارسی آنلاین با موفقیت به پایان برسانند، کارنامه‌‌ای به زبان فارسی و انگلیسی صادر خواهد شد.

هزینه دوره آنلاین فارسی پایه سوم برای کودکان مقیم خارج

هزینه دوره آموزشی فارسی پایه سوم برای کودکان مقیم خارج ماهانه ۳۵۰ دلار کانادا می‌باشد که البته شامل هفته‌ی رایگان اول آموزش نخواهد بود. هیچ هزینه‌ای به عنوان ودیعه از شما دریافت نمی‌شود و در هر زمان و به هر دلیلی می‌توانید دوره آموزشی را متوقف کنید.

دوره‌های آموزش آنلاین فارسی در مدرسه فارسی آنلاین

مدرسه فارسی آنلاین جهت آموزش فارسی برای کودکان مقیم خارج از کشور، 4 دوره آموزشی متفاوت پیشنهاد می‌کند. این دوره ها عبارتند از آموزش مکالمه فارسی، آموزش فارسی کلاس اول، آموزش فارسی کلاس دوم، و آموزش فارسی کلاس سوم. چنانچه دوست داشتید از Online Farsi Course for Kids  در وب سایت انگلیسی مدرسه فارسی آنلاین بازدید کنید، لطفا روی لینک کلیک فرمایید. همچنین اگر دوست دارید اطلاعاتی در مورد Online Farsi Course for Adults کسب کنید لطفا از برگه آموزش آنلاین فارسی به بزرگسالان بازدید فرمایید. 

فارسی برای کودکان
مدرسه فارسی آنلاین
کلاس آنلاین فارسی برای کودکان
ثبت نام در مدرسه فارسی آنلاین
پیمایش به بالا