آموزش آنلاین فارسی برای کودکان (کلاس 3)

آموزش آنلاین فارسی برای کودکان (کلاس 3)

دوره‌ آموزش آنلاین فارسی برای کودکان (کلاس 3)، که معمولا بنام فارسی کلاس سوم شناخته می‌شود، برای افزایش مهارت خواندن و نوشتن فارسی ضروری است. دوره آموزش فارسی کلاس دوم، پیشنیاز دوره آموزش آنلاین فارسی کلاس 3 محسوب می شود. لازم به ذکر است که به دلایل زیاد، ما از کتاب درسی و سیستم آموزش رسمی ایران هیچ استفاده ای نمی کنیم. اما برای توصیف سطح مهارت خواندن و نوشتن کودکان پس از پایان این دوره، آن را با سطح مهارت دانش آموزان کلاس سوم داخل ایران قابل مقایسه می‌دانیم.

اهداف آموزشی

در پایان دوره آموزش آنلاین فارسی به کودکان (کلاس 3)، دانش آموزان مدرسه فارسی آنلاین می‌توانند در سطح فارسی سوم دبستان بخوانند و بنویسند. اهداف آموزشی این دوره عبارتند از

  • توانایی خواندن و درک متنهای داستانی نسبتا طولانی
  • توانایی خواندن اشعار فارسی
  • آشنایی بیشتر با ضرب المثلهای فارسی
  • آشنایی با فرهنگ ایرانی
  • توانایی نوشتن داستان فارسی، خلاصه سازی، توصیف و تحلیل 
  • آشنایی بیشتر با دستور زبان فارسی
  • آشنایی با تفاوت فارسی گفتاری (غیررسمی) و نوشتاری (رسمی)
  • افزایش مهارت گفتاری دانش آموزان به زبان فارسی  
کلاس آنلاین فارسی3

طول دوره

 به طور متوسط دوره آموزش آنلاین فارسی کلاس سوم 2 ترم طول می‌کشد. طول هر ترم 6 ماه است.

تعداد جلسات کلاس آنلاین فارسی در هفته

هر هفته سه جلسه آموزش فارسی کلاس سوم به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. طول هر جلسه 27 دقیقه می باشد.

منابع و محتوای کلاس آنلاین فارسی برای کودکان

تیم طراحی آموزشی مدرسه فارسی آنلاین، منابع و محتوای آموزشی لازم را بر اساس اصول طراحی آموزش مالتی مدیا برای موبایل، طراحی و تولید است. برای آگاهی بیشتر از دلایل  تولید محتوای آموزشی و اصول طراحی مطالب آموزشی بکارگرفته شده در مدرسه فارسی آنلاین، لطفا از برگه منابع آموزش فارسی به کودکان بازدید فرمایید.

 

شیوه برگزاری دوره آموزش آنلاین فارسی به کودکان

آموزش به صورت آنلاین می باشد و حداکثر تعداد دانش آموز در کلاس، سه نفر می‌باشد. 

روش تدریس آنلاین فارسی به کودکان

روش تدریس آموزش آنلاین فارسی به کودکان بازی-محور می باشد تا بیشترین انگیزه و شادی را برای دانش آموزان به همراه داشته باشد و آنها از یادگیری فارسی لذت ببرند و خاطره خوبی در ذهنشان نقش ببندد. روشهایی چون داستان گویی و ایفای نقش نیز به مقتضای ویژگیهای یادگیرنده استفاده خواهد شد.

تضمین کیفیت آموزش از طریق پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت در مدرسه فارسی انجام شده است. همچنین یک هفته اول آموزش، آزمایشی بوده و رایگان می باشد تا مطمئن شویم کودک دلبند شما از بودن در کلاس لذت برده و مطالب آموزشی و روش تدریس مورد پسند شما می باشد. همچنین هیچ هزینه ای به عنوان ودیعه از شما گرفته نشده و هزینه کلاسها به صورت ماهانه از سوی دانش آموز پرداخت خواهد شد و شما ق دارید هر زمان و به هر دلیلی، دوره آموزشی را متوقف کنید. پشتیبانی آموزشی و فنی (در حد امکان) هم بخشی دیگری از سیستم مدیریت کیفیت آموزش است. برای آگاهی از شیوه مدیریت کیفیت آموزش در مدرسه فارسی آنلاین، لطفا از برگه مدیریت کیفیت آموزش در مدرسه فارسی آنلاین بازدید فرمایید.

صدور کارنامه

به دانش آموزان مدرسه فارسی آنلاین که دوره آموزش فارسی کلاس سوم را با موفقیت به پایان برسانند کارنامه هایی به زبان فارسی و انگلیسی صادر خواهد شد.

هزینه ماهانه دوره آموزش آنلاین فارسی به کودکان (کلاس 3)

هزینه ماهانه دوره  آموزش آنلاین فارسی کلاس سوم به کودکان 350 دلار کانادا می باشد. لطفا به برگه ثبت نام براجعه کنید تا از آخرین تخفیفها آگاه شوید.

دوره‌های آموزش آنلاین فارسی در مدرسه فارسی آنلاین

مدرسه فارسی آنلاین جهت آموزش فارسی برای کودکان مقیم خارج از کشور، 4 دوره آموزشی متفاوت پیشنهاد می‌کند. این دوره ها عبارتند از آموزش مکالمه فارسی، آموزش فارسی کلاس اول، آموزش فارسی کلاس دوم، و آموزش فارسی کلاس سوم. چنانچه دوست داشتید از Online Farsi Course for Kids  در وب سایت انگلیسی مدرسه فارسی آنلاین بازدید کنید، لطفا روی لینک کلیک فرمایید. همچنین اگر دوست دارید اطلاعاتی در مورد Online Farsi Course for Adults کسب کنید لطفا از برگه آموزش آنلاین فارسی به بزرگسالان بازدید فرمایید. 

فارسی برای کودکان
مدرسه فارسی آنلاین
کلاس آنلاین فارسی برای کودکان
ثبت نام در مدرسه فارسی آنلاین
پیمایش به بالا