آموزش رایگان فارسی برای کودکان

آموزش رایگان فارسی برای کودکان ایرانی و تخفیف ها

آموزش رایگان فارسی برای کودکان به مدت یک هفته، شامل سه جلسه آزمایشی برای آشنایی شما و فرزندانتان با آموزگار است. در این جلسات آزمایشی، شما می‌توانید با روش‌های تدریس و یادگیری فارسی که ما برای کودک دلبندتان به کار می‌گیریم، آشنا شوید و ببینید که مطالب آموزشی چندرسانه‌ای برای آموزش مکالمه، خواندن و نوشتن فارسی به چه شکلی در کلاس‌های آنلاین مدرسه‌ ما ارائه می‌شود.

در اولین جلسه، آموزگار ارزیابی غیرمستقیمی از سطح آشنایی کودک با زبان فارسی خواهد داشت، سپس برنامه‌ای منحصربه‌فرد و متناسب با نیازهای دانش‌آموز طراحی می‌کند تا در دو جلسه آزمایشی بعدی همراه بهتری برای او باشد.

حضور پدر یا مادر کودک در این جلسات آزمایشی و رایگان ضروری است. چرا که با حضور در این کلاس‌های آزمایشی، ضمن پشتیبانی عاطفی از فرزند عزیزتان، با نوع محتوای خلاقانانه مدرسه فارسی آنلاین و شیوه‌ ارائه آن آشنا می‌شوید. بدین‌ترتیب، می‌توانید آگاهانه در مورد تکمیل ثبت‌نام و ادامه دوره آموزشی تصمیم بگیرید.

برای آگاهی از جزییات آن، لطفا از برگه ثبت‌نام بازدید فرمایید و مشخصات فرزندتان را ثبت کنید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت تا ارزیابی‌های اولیه از وضعیت دانش آموز انجام شود. همچنین برای سه جلسه آموزش رایگان برنامه ریزی خواهد شد.

تخفیف‌های دوره های آموزش زبان فارسی برای کودکان ایرانی خارج از کشور

کلاس‌های فارسی با تخفیف برای خانواده‌هایی ارائه می‌شود که هم‌زمان دو فرزندشان را در مدرسه ثبت‌نام می‌کنند.

۵۰ درصد تخفیف برای فرزند دوم: این تخفیف تنها در صورتی اعمال می‌شود که هر دو دانش‌آموز در یک سطح آموزشی باشند. این بدان معنی است که دامنه‌ لغات فارسی و پیشینه‌ مهارتشان در مکالمه فارسی مشابه یکدیگر باشد. همچنین سرعت یادگیری تقریباً یکسانی داشته باشند تا در یک کلاس قرار بگیرند. افزون بر آن، اختلاف سنی‌شان طوری نباشد که آموزگار ناچار به استفاده از روش‌های تدریس متفاوتی شود.

۵ درصد تخفیف برای برگزاری کلاس جداگانه‌ی فرزند دوم: در صورتی که اختلاف سطح فارسی و سن دو دانش‌آموز به گونه‌ای باشد که ما برای هریک نیاز به تشکیل کلاسی جداگانه داشته باشیم.

توجه داشته باشید: این تخفیف شامل حال خانواده‌هایی که پیش‌تر از همین تخفیف یا تخفیف‌های ویژه‌ی مناسبتی دیگر استفاده کرده‌اند، نمی‌شود. 

تخفیف کلاس آنلاین فارسی

تخفیف کلاس آموزش زبان فارسی برای فارسی اول و فارسی بزرگسالان

میزان تخفیف:

10 درصد شهریه ماهانه تا پایان دوره‌ای که در آن ثبت‌نام می‌کنید.

دوره‌های شامل تخفیف:

این تخفیف با تخفیف‌های دیگر قابل جمع نیست و شامل دانش‌آموزان فعلی نمی‌شود.

تاریخ انقضا: 30 ژوئن 2024
تخفیف کلاس زبان فارسی

تخفیف کلاس آموزش زبان فارسی برای چهارشنبه‌سوری و نوروز

میزان تخفیف:

30 درصد شهریه اولین ماه دوره‌ای که در آن ثبت‌نام می‌کنید.

کلاس‌های شامل تخفیف:

  • آموزش مکالمه فارسی برای کودکان
  • آموزش فارسی اول برای کودکان
  • آموزش فارسی دوم برای کودکان
  • آموزش فارسی سوم برای کودکان
  • آموزش زبان فارسی برای بزرگسالان

این تخفیف با تخفیف‌های دیگر قابل جمع نیست و شامل دانش‌آموزان فعلی نمی‌شود.

تاریخ انقضا: تا 10 آوریل 2024
چهارشنبه‌سوری
پیمایش به بالا