تخفیفها

تخفیفهای کلاسهای آنلاین آموزش زبان فارسی

1. خانواده‌هایی که دو فرزند را به طور همزمان  برای آموزش  فارسی ثبت‌نام کنند و هر دو فرزند در یک سطح باشند به گونه ای که هر دو یک کلاس قرار گیرند، 50 درصد تخفیف برای شهریه فرزند دوم اعمال خواهد شد.

 

1.1. توجه فرمایید که سطح هر دو دانش آموز به لحاظ آموزشی تقریبا یکسان باشد. دامنه لغات فارسی و مهارت دانش آموزان در مکالمه فارسی، باید نزدیک به هم باشد. سرعت یادگیری آنها هم تقریبا مساوی باشد. همچنین اختلاف سنی آنها به گونه ای نباشد که مدرس مجبور به استفاده از روشهای متفاوت تدریس شود.

 

تخفیف کلاسهای آموزش زبان فارسی

2. خانواده‌هایی که دو فرزند را به طور همزمان  برای آموزش  فارسی ثبت‌نام کنند ولی  دو فرزند در یک سطح نباشند به گونه ای که برای هرکدام کلاس جداگانه ای تشکیل شود، 5 درصد تخفیف برای شهریه فرزند دوم اعمال خواهد شد.

توجه فرمایید

خانواده هایی که قبلا ثبت نام کرده و تخفیفهایی ویژه مانند دو فرزند-یک شهریه ، تخفیف ویژه بازگشایی مدرسه 2018  و عید نوروز 2019، بهره مند شده اند، تخفیف دیگری تعلق نخواهد گرفت. 

تخفیف تابستانی

به مناسبت فرارسیدن تابستان، مدرسه فارسی آنلاین، هزینه ماهانه برخی از دوره‌ها را به میزان ده درصد تخفیف داده است. برای آگاهی از جزییات آن، لطفا از برگه ثبت‌نام بازدید فرمایید  

برای ثبت نام اولیه، لطفا به صفحه ثبت نام بروید و مشخصات فرزندتان را وارد فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت تا ارزیابی‌های اولیه از وضعیت دانش آموز انجام شود. همچنین برای سه جلسه آموزش رایگان برنامه ریزی خواهد شد.

پیمایش به بالا