ثبت نام

مدرسه فارسی آنلاین دوره‌های آموزشی جداگانه‌ای برای کودکان و بزرگسالان ارایه می‌کند.

الف- ثبت نام در کلاس‌های آموزش فارسی برای کودکان

در این بخش شرایط و پیش‌نیازهای لازم برای ثبت‌نام فرزند عزیزتان درکلاسهای مدرسه فارسی آنلاین توضیح داده شده است. ما چهار دوره آموزش فارسی برای کودکان داریم: 1. آموزش آنلاین مکالمه فارسی برای کودکان 2. آموزش آنلاین فارسی کلاس اول 3. آموزش آنلاین فارسی کلاس دوم 4. آموزش آنلاین فارسی کلاس سوم

توجه فرمایید که

 • ما از کتابهای درسی و روش آموزشی وزارت آموزش و پرورش ایران برای آموزش مکالمه، فارسی کلاس اول، فارسی کلاس دوم و فارسی کلاس سوم هیچ استفاده‌ای نمی‌کنیم زیرا آنها را برای آموزش کودکان ، به ویژه آنهایی که در خارج از ایران زندگی می‌کنند، مناسب نمی‌دانیم. تیم طراحی آموزشی مدرسه فارسی آنلاین، مطالب آموزشی متناسب با زندگی خارج از کشور را طراحی، تولید و تدوین کرده است.
 • حداکثر تعداد دانش آموز در هر کلاس 2 نفر می‌باشد.

1. ثبت‌نام در دوره آموزش آنلاین مکالمه فارسی برای کودکان

برای بچه‌هایی که مکالمه فارسی بلد نیستند، دوره‌‌ی آموزش مکالمه فارسی در نظر گرفته شده است.  محتوای آموزشی و روشهای یاددهی و یادگیری این دوره، که بازی محور و داستان محور می باشد، توسط تیم آموزشی مدرسه فارسی آنلاین طراحی و تدوین شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از برگه دوره‌های آموزش آنلاین فارسی بازدید فرمایید.

 • پیش نیاز: یک دستگاه لپ تاپ یا تبلت یا موبایل متصل به اینترنت پرسرعت، حمایت والدین
 • محدوده سنی: 5 تا 15 سال.
 • تعداد جلسه در هفته: 3 جلسه.
 • طول هر جلسه: 27 دقیقه.
 • تعداد جلسات آزمایشی قبل از ثبت نام نهایی و پرداخت شهریه ماهانه: 3 جلسه.
  جلسه اول معارفه می باشد.
 • شهریه ماهانه : 275 دلار کانادا.

2. ثبت‌نام در دوره آموزش آنلاین فارسی کلاس اول

برای بچه‌هایی که مکالمه فارسی بلد هستند، دوره‌‌ی آموزش آنلاین فارسی کلاس اول در نظر گرفته شده است.  محتوای آموزشی داستان محور بوده و از روشهای یاددهی و یادگیری بازی محور استفاده می شود. توجه فرمایید که از کتاب درسی و متد آموزشی ایران هیچ استفاده ای نشده است و مطالب آموزشی متناسب با زندگی خارج از کشورتوسط تیم آموزشی مدرسه فارسی آنلاین طراحی و تولید شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی مطالب آموزشی، لطفا از برگه مدل آموزشی مدرسه فارسی آنلاین بازدید فرمایید.

 • پیش نیاز: یک دستگاه لپ تاپ یا تبلت یا موبایل متصل به اینترنت پرسرعت، چاپگر، حمایت والدین
 • محدوده سنی: 6 تا 15 سال.
 • تعداد جلسات در هفته: 3 جلسه.
 • طول هر جلسه: 27 دقیقه.
 • تعداد جلسات آزمایشی قبل از ثبت نام نهایی و پرداخت شهریه ماهانه: 3 جلسه. توجه فرمایید که جلسه اول معارفه می باشد.
 • شهریه ماهانه : 275 دلار کانادا.

3. ثبت‌نام در دوره آموزش آنلاین فارسی کلاس دوم

برای بچه‌هایی که با موفقیت دوره آموزش آنلاین فارسی کلاس اول را به پایان رسانده اند، دوره آموزش آنلاین فارسی کلاس دوم پیشنهاد می شود .  محتوای آموزشی داستان محور بوده و از روشهای یاددهی و یادگیری بازی محور استفاده می شود. همچنین آموزش دستور زبان فارسی و خواندن اشعار فارسی شروع خواهد شد. توجه فرمایید که از کتاب درسی و متد آموزشی ایران هیچ استفاده ای نشده است و مطالب آموزشی متناسب با زندگی خارج از کشورتوسط تیم آموزشی مدرسه فارسی آنلاین طراحی و تولید شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی مطالب آموزشی، لطفا از برگه مدل آموزشی مدرسه فارسی آنلاین بازدید فرمایید.

 • پیش نیاز: یک دستگاه لپ تاپ یا تبلت یا موبایل متصل به اینترنت پرسرعت، چاپگر، حمایت والدین
 • محدوده سنی: 7 تا 16 سال.
 • تعداد جلسات در هفته: 3 جلسه.
 • طول هر جلسه: 27 دقیقه.
 • شهریه ماهانه : 300 دلار کانادا.

4. ثبت‌نام در دوره آموزش آنلاین فارسی کلاس سوم

برای بچه‌هایی که با موفقیت دوره آموزش آنلاین فارسی کلاس دوم را به پایان رسانده اند، دوره آموزش آنلاین فارسی کلاس سوم پیشنهاد می شود .  محتوای آموزشی این دوره در مقایسه با دوره های پیشین پیچیده تر بوده و آموزش دستور زبان فارسی و اشعار فارسی بیشتر مورد توجه می باشد . توجه فرمایید که از کتاب درسی و متد آموزشی ایران هیچ استفاده ای نشده است و مطالب آموزشی متناسب با زندگی خارج از کشورتوسط تیم آموزشی مدرسه فارسی آنلاین طراحی و تولید شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی مطالب آموزشی، لطفا از برگه مدل آموزشی مدرسه فارسی آنلاین بازدید فرمایید.

 • پیش نیاز: یک دستگاه لپ تاپ یا تبلت یا موبایل متصل به اینترنت پرسرعت، چاپگر، حمایت والدین
  محدوده سنی: 8 تا 17 سال.
  تعداد جلسات در هفته: 3 جلسه.
  طول هر جلسه: 27 دقیقه.
  شهریه ماهانه : 350 دلار کانادا.

ثبت‌نام اولیه در مدرسه فارسی آنلاین

 • ثبت نام اولیه شامل درج مشخصات فرزندتان، ایمیل،  شماره تلفن همراه با کد کشور، محل سکونت و مشخص کردن نوع آموزش (مکالمه یا خواندن و نوشتن) در فرم پایین همین برگه است. پس از ثبت نام در اولین فرصت با شما تماس گرفته خواهد شد تا برای اولین جلسه ارتباط زنده تصویری از طریق واتس اپ یا اسکایپ با شما و فرزند عزیزتان برنامه ریزی شود.

جلسه معارفه

 • در اولین جلسه ارتباط زنده تصویری، آشنایی اولیه بین دانش آموز، والدین و معلم صورت می گیرد. توضیحات لازم از طرف معلم در مورد روش کار و آموزش و نحوه انجام فعالیت ها توسط دانش آموز ارایه خواهد شد. همچنین در مورد حمایتهایی که لازم است توسط والدین انجام شود، بحث خواهد شد. سپس به پرسشهای والدین و دانش آموز پاسخ داده خواهد شد. یک ارزیابی اولیه و غیرمستقیم هم از دانش آموز صورت خواهد گرفت. در نهایت، برای برنامه کاری جلسات آموزشی کلاسها، زمانبندی خواهد شد.

ب – آموزش فارسی برای بزرگسالان

مدرسه فارسی آنلاین کلاسهای آموزش مکالمه فارسی برای بزرگسالان علاقمند به یادگیری مکالمه فارسی برگزار می‌کند. پس از اتمام دوره آموزشی مکالمه فارسی، در صورت تمایل یادگیرنده ، دوره آموزش خواندن و نوشتن فارسی آغاز خواهد شد. برنامه هفتگی، تعداد جلسات آموزشی در هفته ، طول جلسات و در نتیجه شهریه ماهانه متناسب با نیاز یادگیرنده قابل تغییر می باشد.

محدوده سنی: 15 سال به بالا.
تعداد جلسات در هفته: 3 جلسه.
طول هر جلسه: 55 دقیقه.
شهریه ماهانه : 550دلار کانادا.

توضیحات بیشتر

 توجه داشته باشد که شهریه دوره ها ممکن است تغییر کند. این تغییرات شامل کسانی که از قبل ثبت نام کرده اند و در حال حاضر در کلاسهای ما حضور دارند، نخواهد شد.

چنانچه تا 3 روز پس از ثبت نام، تماسی از طرف ما دریافت نکردید، لطفا به شماره تلفن 0015199910421 از طریق واتس اپ پیام بفرستید. 

فرم ثبت نام

Online Persian School Registration
Online Persian School Registration
به بالای صفحه بردن