ثبت نام

ثبت نام در دوره‌های آموزش فارسی

مدرسه فارسی آنلاین دوره‌های جداگانه‌ای برای آموزش فارسی به کودکان، و آموزش فارسی برای بزرگسالان ارایه می‌کند. برای ثبت نام در دوره‌های آموزش فارسی برای کودکان و بزرگسالان، لطفا فرم پایین این برگه را پر کنید.

مدرسه فارسی آنلاین  چهار دوره آموزش فارسی برای کودکان برگزار می‌کند: 1. آموزش آنلاین مکالمه فارسی برای کودکان  2. دوره آموزش آنلاین فارسی کلاس اول 3. آموزش آنلاین فارسی کلاس دوم  4. دوره آموزش آنلاین فارسی کلاس سوم. برای ثبت نام در دوره‌های آموزش فارسی برای کودکان و شرکت در سه جلسه آزمایشی آموزش فارسی به فرزند عزیزتان، لطفا فرم ثبت نام در پایین همین برگه را تکمیل فرمایید.

 پس از ثبت نام از طریق این برگه، مدیر آموزش با شما تماس خواهد گرفت و با هماهنگی با شما سه جلسه آموزش فارسی برای فرزند عزیزتان به صورت آزمایشی و رایگان  برنامه ریزی خواهد کرد. بعد از برگزاری کلاسهای آزمایشی، چنانچه فرزند عزیزتان از بودن در کلاس و یادگیری فارسی لذت برد و پدر و مادر گرامیش محتوا و شیوه آموزش ما را پسندیدند، مدیر آموزش، فرم ثبت نام نهایی را ارسال خواهد کرد. پس از تکمیل آن و پرداخت هزینه ماهانه، فرایند ثبت نام به پایان رسیده و دوره آموزشی را به طور رسمی آغاز خواهیم کرد. 

مروری کوتاه بر ویژگی‌های دوره‌های آموزش فارسی برای کودکان در مدرسه فارسی آنلاین

 • ما از کتابهای درسی و روش آموزشی وزارت آموزش و پرورش ایران برای آموزش مکالمه، فارسی کلاس اول، فارسی کلاس دوم و فارسی کلاس سوم هیچ استفاده‌ای نمی‌کنیم. به دلایل بسیار زیادی، این کتاب‌ها برای آموزش کودکان ، به ویژه آنهایی که در خارج از ایران زندگی می‌کنند، مناسب نیستند. برای نمونه، کتب درسی ایران بسیار ایدئولوژی زده، سیاست زده، ترویج کننده نابرابری جنسیتی، غیرجذاب و غیرمرتبط با زندگی واقعی بچه ها هستند. همچنین این کتابها جذابیت ظاهری و محتوایی لازم برای کودکان را ندارند.
 • تیم طراحی آموزشی مدرسه فارسی آنلاین، مطالب آموزشی متنوع، جذاب، شاد، و  متناسب با زندگی خارج از کشور را طراحی، تولید و تدوین کرده است.
 • حداکثر تعداد دانش آموز در هر کلاس 2 نفر می‌باشد.
 • پیش نیاز برای شرکت در دوره‌های آموزش آنلاین فارسی برای کودکان: 1- یک دستگاه لپ تاپ یا تبلت یا موبایل متصل به اینترنت پرسرعت، 2- حمایت والدین
 • برنامه‌ریزی ساعتهای آموزش در طول هفته (برنامه هفتگی دانش آموزش) ، بر اساس زمانهای پیشنهادی والدین دانش آموزان، توسط مدیر آموزش مدرسه فارسی آنلاین انجام خواهد شد.
 • سه جلسه اول آموزش فارسی برای کودکان، آزمایشی بوده و رایگان است
 • مدیر کیفیت آموزش مدرسه فارسی آنلاین، کل فرایند آموزش را مدیریت کرده تا از کیفیت آموزش اطمینان حاصل کند. مدیر کیفیت آموزش در ارتباط مداوم با والدین و آموزگار بوده و ضمن گفتگو با آنها، فیدبکهای مناسب را ارایه خواهد کرد.
 • تیم پشتیبانی آموزشی، از فعالیتهای آموزشی هر دانش آموز در طول هفته و خارج از ساعت کلاس، پشتیبانی می‌کند.

دوره‌‌ی آموزش مکالمه فارسی برای بچه‌هایی که مکالمه فارسی بلد نیستند، مناسب است. محتوای آموزشی و روشهای یاددهی و یادگیری این دوره بسیار متنوع، جذاب، شاد، بازی محور و داستان محور می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سرفصلهای آموزش مکالمه فارسی لطفا از برگه دوره‌های آموزش آنلاین فارسی بازدید فرمایید.

 • محدوده سنی مورد پذیرش 5 تا 15 سال است.
 • تعداد جلسات آموزشی در هفته 3 جلسه می باشد.
 • طول هر جلسه آموزش 27 دقیقه است.
 • تعداد جلسات آزمایشی قبل از ثبت نام نهایی و پرداخت شهریه ماهانه 3 جلسه است.
 • شهریه ماهانه : 275 دلار کانادا می باشد.
آموزش آنلاین مکالمه فارسی به کودکان
آموزش آنلاین مکالمه فارسی به کودکان

دوره‌‌ی آموزش آنلاین فارسی کلاس اول، برای دانش آموزانی که مکالمه فارسی بلد هستند،  پیشنهاد می‌شود.  محتوای آموزشی شاد، داستان محور، و بازی محور بوده بوده و از روشهای یاددهی و یادگیری بازی محور استفاده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرفصلهای آموزش فارسی کلاس اول، لطفا از برگه دوره‌های آموزش آنلاین فارسی بازدید فرمایید.

 • بازه سنی: 6 تا 15 سال.
 • تعداد جلسات در هفته: 3 جلسه.
 • طول هر جلسه: 27 دقیقه.
 • تعداد جلسات آزمایشی قبل از ثبت نام نهایی و پرداخت شهریه ماهانه: 3 جلسه. توجه فرمایید که جلسه اول معارفه می باشد.
 • شهریه ماهانه : 275 دلار کانادا.
آموزش آنلاین فارسی کلاس اول
آموزش آنلاین فارسی کلاس اول

دوره آموزش آنلاین فارسی کلاس دوم برای بچه‌هایی که با موفقیت دوره آموزش آنلاین فارسی کلاس اول را به پایان رسانده اند، مناسب است .  اگرچه افزایش دامنه واژه‌ها و مهارتهای خواندن و نوشتن دانش آموزان هدف اصلی آموزش فارسی کلاس دوم می باشد اما آشنا کردن دانش آموزان با ایران و فرهنگ ایرانی  یکی از اهداف جانبی به شمار می رود. محتوای آموزشی شامل داستان، شعر، بازی و سرگرمی بوده  و آموزگار از روشهای یاددهی و یادگیری بازی محور استفاده خواهد کرد. همچنین دانش آموزان یادگیری دستور زبان فارسی و خواندن اشعار فارسی را آغاز خواهند کرد.  برای دریافت آگاهی بیشتر در مورد سرفصلهای آموزش فارسی کلاس دوم، لطفا از برگه  دوره‌های آموزش آنلاین فارسی بازدید فرمایید.

 • محدوده سنی: 7 تا 16 سال.
 • تعداد جلسات در هفته: 3 جلسه.
 • طول هر جلسه: 27 دقیقه.
 • شهریه ماهانه : 300 دلار کانادا.
آموزش آنلاین فارسی کلاس دوم
آموزش آنلاین فارسی کلاس دوم

دوره آموزش آنلاین فارسی کلاس سوم برای بچه‌هایی که با موفقیت دوره آموزش آنلاین فارسی کلاس دوم را به پایان رسانده اند،  پیشنهاد می شود .  در آموزش کلاس سوم افزایش دامنه واژه های تخصصی در حوزه های مختلف، مهارتهای خواندن و نوشتن دانش آموزان هدف اصلی آموزش فارسی کلاس دوم می باشد. آموزش نوشتن متن و آموزش خلاقانه از دیگر اهداف آموزش فارسی کلاس سوم است. آشنا کردن هرچه بیشتر دانش آموزان با ایران و فرهنگ ایرانی هم کماکان یکی از اهداف آموزشی به شمار می رود. محتوای آموزشی شامل داستان، شعر، مطالب ادبی و علمی، بازی خلاقانه و سرگرمی می باشد. محتوای آموزشی این دوره در مقایسه با دوره های پیشین پیچیده تر بوده و آموزش دستور زبان فارسی و اشعار فارسی بیشتر مورد توجه می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اهداف و سرفصلهای آموزش فارسی کلاس سوم، لطفا از برگه  دوره‌های آموزش آنلاین فارسی بازدید فرمایید.

 • بازه سنی: 8 تا 17 سال.
 • تعداد جلسات در هفته: 3 جلسه.
 • طول هر جلسه آموزش: 27 دقیقه.
 • شهریه ماهانه : 350 دلار کانادا.
آموزش آنلاین فارسی کلاس سوم
آموزش آنلاین فارسی کلاس سوم

مدرسه فارسی آنلاین کلاسهای آموزش مکالمه فارسی برای بزرگسالان علاقمند به یادگیری مکالمه فارسی برگزار می‌کند. پس از اتمام دوره آموزشی مکالمه فارسی، در صورت تمایل یادگیرنده ، ما دوره آموزش خواندن و نوشتن فارسی را آغاز خواهیم کرد. برنامه هفتگی، تعداد جلسات آموزشی در هفته ، طول جلسات و در نتیجه شهریه ماهانه متناسب با نیاز یادگیرنده قابل تغییر می باشد. برای آگاهی بیشتر از دوره‌های آموزش فارسی برای بزرگسالان مقیم خارج از کشور،  لطفا از برگه آموزش فارسی برای بزگسالان بازدید فرمایید.

 • محدوده سنی: 15 سال به بالا.
 • تعداد جلسات آزمایشی: یک.
 • تعداد جلسات پیشنهادی در هفته: 3 جلسه.
 • طول پیشنهادی هر جلسه: 55 دقیقه.
 • شهریه ماهانه برای هفته ای سه جلسه 55 دقیقه‌ای در هفته (حداقل 12 جلسه در ماه)  : 550دلار کانادا.
آموزش آنلاین فارسی برای بزرگسالان
آموزش آنلاین فارسی برای بزرگسالان

ثبت‌نام اولیه در مدرسه فارسی آنلاین

برای ثبت نام در دوره‌های آموزش فارسی شامل درج مشخصات فرزندتان، ایمیل،  شماره تلفن همراه با کد کشور، محل سکونت و مشخص کردن نوع آموزش (مکالمه یا خواندن و نوشتن) در فرم پایین همین برگه است. پس از ثبت نام در اولین فرصت با شما تماس گرفته خواهد شد تا برای اولین جلسه ارتباط زنده تصویری از طریق واتس اپ یا اسکایپ با شما برنامه ریزی شود.

جلسه معارفه برای آموزش فارسی به کودکان

در اولین جلسه آزمایشی، آشنایی اولیه بین دانش آموز، والدین و آموزگار صورت می گیرد. آموزگار دوره، توضیحات لازم را در مورد روش کار و آموزش و نحوه انجام فعالیت ها توسط دانش آموز را بیان خواهد کرد. همچنین در مورد حمایتهایی که لازم است توسط والدین انجام شود، توضیحاتی را ارایه خواهد کرد. سپس به پرسشهای والدین و دانش آموز پاسخ  خواهد داد. آموزگار همچنین یک ارزیابی اولیه و غیرمستقیم هم از مهارتهای زبانی دانش آموز ، به صورت غیر مستقیم، انجام خواهد داد و بر اساس آن، با همکاری با مدیر آموزش،  برای شیوه آموزش مناسب و متناسب با دانش آموز، برنامه ریزی خواهد کرد.

برای بازدید از وب سایت انگلیسی مدرسه فارسی آنلاین لطفا روی لینک  کلیک کنید

برای بازدید از برگه ثبت نام وب سایت انگلیسی مدرسه فارسی آنلاین لطفا روی لینک کلیک کنید

توضیحات بیشتر

 توجه داشته باشد که شهریه دوره ها ممکن است تغییر کند. این تغییرات شامل کسانی که از قبل ثبت نام کرده اند و در حال حاضر در کلاسهای ما حضور دارند، نخواهد شد.

چنانچه تا 3 روز پس از ثبت نام، تماسی از طرف ما دریافت نکردید، لطفا به شماره تلفن 0015199910421 از طریق واتس اپ پیام بفرستید. 

 

فرم ثبت نام

 

Online Persian School Registration

 

Online Persian School Registration;

پیمایش به بالا