ثبت نام

ثبت‌نام دوره‌های آموزش آنلاین فارسی

مدرسه فارسی آنلاین دوره‌های آموزش آنلاین فارسی جداگانه‌ای برای آموزش آنلاین فارسی به کودکان، و بزرگسالانی که خارج از کشور زندگی می کنند ارایه می‌کند. این دوره ها عبارتند از آموزش مکالمه فارسی برای کودکان، آموزش آنلاین فارسی کلاس اول برای کودکان، آموزش آنلاین فارسی کلاس دوم برای کودکان، آموزش آنلاین فارسی کلاس سوم برای کودکان، و آموزش مکالمه، خواندن و نوشتن فارسی برای بزرگسالان.  برای ثبت نام اولیه در کلاسهای آموزش آنلاین فارسی برای کودکان و بزرگسالان، لطفا فرم پایین این برگه را پر کنید تا با شرکت در کلاسهای آموزشی مدرسه فارسی آنلاین، کیفیت آموزشی ما را از نزدیک تجربه کنید.

فرایند ثبت نام کلاسهای آموزش آنلاین فارسی برای کودکان و بزرگسالان در مدرسه فارسی آنلاین به شیوه‌ زیر است.

فرایند ثبت نام در دوره های آموزش آنلاین فارسی

پیش ثبت نام در دوره‌های آموزش آنلاین فارسی

والدین کودکان فارسی زبان مقیم خارج از کشور و یا بزرگسالان علاقمند به یادگیری فارسی با پر کردن این فرم و زدن دکمه ثبت‌نام اولین گام به طرف یادگیری فارسی را بر‌می‌دارند.

مشاوره و برنامه ریزی اولیه

مدیر آموزش مدرسه فارسی آنلاین، پس از دریافت و بررسی اطلاعاتی که توسط علاقمندان به یادگیری فارسی به وسیله این فرم فرستاده شده است، با متقاضی از طریق واتس اپ تماس گرفته تا باهم در مورد جزییات بیشتر از جمله ویژگیها و اهداف آموزشی یادگیرنده و شیوه برگزاری کلاسها گفتگو کرده و پاسخگوی پرسشهای احتمالی متقاضی باشد. سپس براساس وقت آزاد یادگیرنده و آموزگاران مدرسه فارسی آنلاین، برنامه‌ای ساعتی برای برگزاری جلسات آموزش آنلاین فارسی به مدت یک هفته، برای متقاضی ارسال خواهد شد.

برگزاری جلسات آزمایشی و ارزیابی اولیه

آموزگار مدرسه فارسی آنلاین، مطابق اطلاعات دریافتی از مدیر آموزش مدرسه فارسی آنلاین، کلاسهای آزمایشی را مطابق برنامه اعلام شده آغاز می‌کند. یکی از کارهایی که در جلسه اول انجام می‌شود ارزیابی غیرمستقیم سطح آشنایی یادگیرنده با زبان فارسی است تا براساس آن برنامه آموزشی مناسب برای جلسات بعدی آزمایشی تهیه و اجرا شود. حضور پدر یا مادر کودکان در جلسات آزمایشی بسیار ضروری است تا ضمن پشتیبانی عاطفی از کودک، با شیوه و محتوای آموزش فارسی ارایه شده در مدرسه فارسی آنلاین آشنا شده و بهتر بتواند در مورد ادامه دوره آموزش آنلاین فارسی در مدرسه فارسی آنلاین تصمیم بگیرد. پس از پایان جلسات آزمایشی، آموزگار اطلاعات لازم در مورد سطح آشنایی یادگیرنده با زبان فارسی و شیوه‌ و دوره آموزشی متناسب را برای مدیر آموزش می‌فرستد.

مشاوره و برنامه ریزی

در این مرحله، جلسه آنلاینی با حضور مدیر آموزش مدرسه فارسی آنلاین و متقاضی شرکت در دوره آموزش آنلاین فارسی برگزار خواهد شد و مدیر آموزش اطلاعات لازم را در اختیار متقاضی گذاشته و به سوالاتش پاسخ می‌دهد. چنانچه یادگیرنده از حضور در دوره آموزش آنلاین فارسی لذت برده و علاقمند به ادامه کلاسها باشدو متقاضی روش تدریس و محتوای آموزشی تهیه شده توسط مدرسه فارسی آنلاین را بپسندد و از کیفیت سیستم آموزشی مدرسه فارسی آنلاین راضی باشد، برنامه‌ریزی بلندمدت برای ادامه آموزش آنلاین فارسی به یادگیرنده بر اساس وقتهای آزاد یادگیرنده و آموزگار انجام می‌شود.

تایید فرم ثبت نام

پس از تایید برنامه نهایی و زمانبندی دوره آموزش فارسی، فرم ثبت نام فرستاده شده و متقاضی با تکمیل فرم ثبت نام و پرداخت هزینه ماه اول، دوره آموزش فارسی به صورت رسمی آغاز خواهد شد.

لیست دوره های آموزش آنلاین فارسی برای کودکان و بزرگسالان

آموزش فارسی کلاس 3

برای کودکان
دلار کانادا 350 / ماه
 • مشاوره پیش از ثبت‌نام
 • یک هفته کلاس آزمایشی رایگان
 • سه جلسه کلاس در هفته با معلم
 • منابع آموزشی اختصاصی مالتی مدیا
 • پشتیبانی آموزشی

آموزش فارسی کلاس 2

برای کودکان
دلار کانادا 300 / ماه
 • مشاوره پیش از ثبت‌نام
 • یک هفته کلاس آزمایشی رایگان
 • سه جلسه کلاس در هفته با معلم
 • منابع آموزشی اختصاصی مالتی مدیا
 • پشتیبانی آموزشی

آموزش مکالمه فارسی

برای کودکان
دلار کانادا 300 / ماه
 • مشاوره پیش از ثبت‌نام
 • یک هفته کلاس آزمایشی رایگان
 • سه جلسه کلاس در هفته با معلم
 • منابع آموزشی اختصاصی مالتی مدیا
 • پشتیبانی آموزشی

برای بازدید از وب سایت انگلیسی مدرسه فارسی آنلاین لطفا روی لینک  کلیک کنید

برای بازدید از برگه ثبت نام وب سایت انگلیسی مدرسه فارسی آنلاین لطفا روی لینک کلیک کنید

توضیحات بیشتر

 توجه داشته باشد که شهریه دوره ها ممکن است تغییر کند. این تغییرات شامل کسانی که از قبل ثبت نام کرده اند و در حال حاضر در کلاسهای ما حضور دارند، نخواهد شد.

چنانچه تا 3 روز پس از ثبت نام، تماسی از طرف ما دریافت نکردید، لطفا به شماره تلفن 0015196147270 از طریق واتس اپ پیام بفرستید. 

 

فرم ثبت نام

نام و نام خانوادگی دانش آموز، سن، میزان آشنایی با فارسی

 

پیمایش به بالا