آموزش آنلاین فارسی برای کودکان (کلاس 1)

آموزش آنلاین فارسی برای کودکان (کلاس1)

دوره‌ آموزش آنلاین فارسی برای کودکان (کلاس 1) برای بچه‌هایی که خواندن و نوشتن فارسی بلد نیستند و یا مهارت کمی دارند، پیشنهاد می‌شود. این دوره معمولا به نام فارسی کلاس اول شناخته می‌شود ولی ما از کتب درسی ایران هیچ استفاده‌ای نمی‌کنیم. چنانچه کودک دوست داشتنی شما توانایی مکالمه فارسی نداشته باشد، لازم است که ابتدا در دوره آموزش آنلاین مکالمه فارسی برای کودکان شرکت کند.

اهداف آموزشی دوره آموزش فارسی برای کودکان (کلاس1)

در پایان دوره آموزش فارسی برای کودکان (کلاس 1 ) یا آموزش فارسی کلاس اول، دانش آموزان مدرسه فارسی آنلاین می‌توانند در سطح فارسی اول ابتدایی بخوانند و بنویسند. لازم به ذکر است که به دلایل زیاد، ما از کتاب درسی و سیستم آموزش رسمی ایران هیچ استفاده ای نمی کنیم اما برای توصیف سطح مهارت خواندن و نوشتن کودکان پس از پایان این دوره، آن را با سطح مهارت دانش آموزان کلاس اول داخل ایران قابل مقایسه می‌دانیم. اهداف آموزشی این دوره عبارتند از

  • خواندن و نوشتن همه حروف الفبای فارسی
  • توانایی خواندن و نوشتن واژه‌های ساده فارسی
  • خواندن و نوشتن جمله های ساده فارسی
  • توانایی مکالمه فارسی حداقل در سطح متوسط
  • توانایی خلاصه سازی داستان

 

آموزش فارسی کلاس اول برای کودکان

طول دوره آموزش فارسی برای کودکان (کلاس 1)

طول این دوره به سطح فعلی دانش آموز و عواملی مانند میزان ارتباط آن دانش آموز با زبان فارسی در محیط خانواده  بستگی دارد. به طور متوسط این دوره 2 ترم طول می‌کشد. طول هر ترم 6 ماه است.

تعداد جلسات هفتگی

تعداد جلسات کلاس آنلاین فارسی کلاس اول با حضور آموزگار و  به صورت آنلاین سه است. طول هر جلسه 27 دقیقه می‌باشد.

منابع و محتوای آموزشی دوره آموزش فارسی برای کودکان (کلاس 1)

محتوای آموزش فارسی کلاس اول به کودکان در مدرسه فارسی آنلاین دیجیتال بوده و بر اساس اصول طراحی آموزش مالتی مدیا برای موبایل، توسط تیم تولید محتوای آموزشی مدرسه فارسی آنلاین تولید شده است. برای آگاهی بیشتر از مشکلات کتابهای درسی ایران، دلایل  تولید محتوای آموزشی در مدرسه فارسی آنلاین و اصول طراحی آموزشی بکارگرفته شده، لطفا از برگه منابع آموزشی مدرسه فارسی آنلاین بازدید کنید.

 

شیوه برگزاری کلاس آنلاین فارسی برای کودکان

در مدرسه فارسی آنلاین، کلاس فارسی با حضور آموزگار و به صورت آنلاین بوده و حداکثر تعداد دانش آموز در کلاس، سه نفر می‌باشد. 

روش تدریس آنلاین فارسی به کودکان

روش تدریس آنلاین فارسی به کودکان بازی-محور می باشد تا بیشترین انگیزه و شادی را برای دانش آموزان به همراه داشته باشد و آنها از یادگیری فارسی لذت ببرند و خاطره خوبی در ذهنشان نقش ببندد. روشهایی چون داستان گویی و ایفای نقش نیز به مقتضای ویژگیهای یادگیرنده استفاده خواهد شد.

تضمین کیفیت آموزش از طریق پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت در مدرسه فارسی انجام شده است. همچنین یک هفته اول آموزش، آزمایشی بوده و رایگان می باشد تا مطمئن شویم کودک دلبند شما از بودن در کلاس لذت برده و مطالب آموزشی و روش تدریس مورد پسند شما می باشد. همچنین هیچ هزینه ای به عنوان ودیعه از شما گرفته نشده و هزینه کلاسها به صورت ماهانه از سوی دانش آموز پرداخت خواهد شد و شما می توانید هر زمان و به هر دلیلی، دوره آموزشی را متوقف کنید. پشتیبانی آموزشی و فنی (در حد امکان) هم بخشی دیگری از سیستم مدیریت کیفیت آموزش است. برای آگاهی از شیوه مدیریت کیفیت آموزش در مدرسه فارسی آنلاین، لطفا از برگه مدیریت کیفیت آموزش در مدرسه فارسی آنلاین بازدید کنید.

صدور کارنامه دوره آموزش فارسی به کودکان (کلاس 1)

مدرسه فارسی آنلاین برای دانش آموزانی که دوره آموزش فارسی کلاس اول را با موفقیت به پایان برسانند کارنامه هایی به زبان فارسی و انگلیسی صادر خواهد کرد.

هزینه ماهانه دوره آموزش آنلاین فارسی به کودکان (کلاس 1)

هزینه ماهانه دوره  آموزش آنلاین فارسی کلاس اول به کودکان 300 دلار کانادا است. لطفا به برگه ثبت نام براجعه کنید تا از آخرین تخفیفها آگاه شوید.

دوره‌های آموزش آنلاین فارسی در مدرسه فارسی آنلاین

مدرسه فارسی آنلاین جهت آموزش فارسی برای کودکان مقیم خارج از کشور، 4 دوره آموزشی متفاوت پیشنهاد می‌کند. این دوره ها عبارتند از آموزش مکالمه فارسی، آموزش فارسی کلاس اول، آموزش فارسی کلاس دوم، و آموزش فارسی کلاس سومچنانچه دوست داشتید از Online Farsi Course for Kids  در وب سایت انگلیسی مدرسه فارسی آنلاین بازدید کنید، لطفا روی لینک کلیک فرمایید. همچنین اگر دوست دارید اطلاعاتی در مورد Online Farsi Course for Adults کسب کنید لطفا از برگه آموزش آنلاین فارسی به بزرگسالان بازدید فرمایید. 

فارسی برای کودکان
مدرسه فارسی آنلاین
کلاس آنلاین فارسی برای کودکان
ثبت نام در مدرسه فارسی آنلاین
پیمایش به بالا