دوره آموزش فارسی کلاس اول برای کودکان خارج کشور

دوره آموزش آنلاین فارسی کلاس اول برای کودکان خارج کشور

دوره آموزش فارسی کلاس اول برای کودکان خارج کشور را برای بچه‌هایی پیشنهاد می‌کنیم که خواندن و نوشتن فارسی را بلد نیستند و یا مهارت کمی در این زمینه دارند. بد نیست بدانید منابع آموزشی ما در تدریس‌ فارسی به کودکان خارج از ایران با منابع موجود در سیستم آموزشی فعلی کشور ایران متفاوتند. با این حال، تجربه نشان داده که سطح مهارت خواندن و نوشتن دانش‌آموزان مدرسه فارسی آنلاین در پایان این دوره، بالاتر از سطح کودکانی است که کلاس اول را در ایران گذرانده‌اند. توجه داشته باشید اگر کوچولوی دوست‌داشتنی شما توانایی مکالمه فارسی را نداشته باشد، لازم است ابتدا در دوره آموزش آنلاین مکالمه فارسی برای کودکان شرکت کند.

دستاورد کودک در پایان دوره فارسی پایه اول برای کودکان مقیم خارج

در انتهای دوره فارسی پایه اول برای کودکان مقیم خارج، فرزند شما می‌تواند:

  • همه‌ حروف الفبای فارسی را بخواند و بنویسد.
  • واژه ‌های ساده فارسی را بخواند و بنویسد.
  • جمله ‌های ساده فارسی را بخواند و بنویسد.
  • مکالمه فارسی را دست‌کم در سطح متوسط انجام دهد.
  • داستان‌ها را خلاصه کند.
تولید و بکارگیری کتب و منابع آموزش زبان فارسی

تعداد جلسات و طول دوره آنلاین فارسی پایه اول برای کودکان مقیم خارج

برنامه‌ریزی زمانی ما برای دوره آموزشی فارسی پایه اول برای کودکان مقیم خارج، ۳ جلسه آنلاین در هفته‌است که هر جلسه ۲۷ دقیقه طول می‌کشد. کلاس‌های آنلاین آموزش زبان فارسی به صورت خصوصی بوده و تعداد دانش‌آموزان آنلاین در هر کلاس آن 1 نفر خواهد بود. برنامه ریزی کلاس بر اساس وقت آزاد دانش آموز و آموزگاران مربوطه صورت می‌گیرد.. طول دوره، به عواملی مثل سطح آغازین دانش‌آموز و ارتباطش با زبان فارسی در محیط خانواده بستگی دارد. به طور میانگین، این دوره بین یک تا دو ترم شش‌ماهه طول می‌کشد.

منابع آموزشی و روش تدریس فارسی اول ابتدایی به کودکان خارج از کشور

منابع آموزشی که ما برای تدریس فارسی اول ابتدایی به کودکان خارج از کشور استفاده می‌کنیم، دیجیتالند و طبق اصول طراحی آموزش مالتی‌مدیا برای موبایل، توسط تیم محتوای آموزشی مدرسه تألیف و تولید شده‌اند. بنابراین منابع آموزشی زبان فارسی در مدرسه فارسی آنلاین منحصر به فرد است. روش تدریس ما به کودکان بازی‌محور است. صبورانه و پرشور، آموزش فارسی با بازی را در پیش می‌گیریم تا خاطراتی شیرین و ماندگار از لحظه‌لحظه‌ی آموزش را برای کودکان رقم بزنیم. همچنین روش‌هایی مثل داستان‌گویی و ایفای‌نقش را به مقتضای ویژگی‌های دانش‌آموزمان به کار می‌گیریم.

تضمین کیفی تدریس‌ فارسی به کودکان خارج از ایران

ما با استقرار سیستم مدیریت کیفیت آموزش، حداکثر تلاشمان را برای بهبود مداوم کیفیت یادگیری و تدریس فارسی به کودکان خارج از ایران انجام می‌دهیم. همچنین یک هفته اول آموزش، آزمایشی بوده و رایگان می‌باشد تا مطمئن شویم کودک دلبند شما از بودن در کلاس لذت برده و مطالب آموزشی و روش تدریس مورد پسند شما می‌باشد. افزون بر آن هیچ هزینه ای به عنوان ودیعه از شما گرفته نشده و هزینه کلاسها به صورت ماهانه از سوی دانش آموز پرداخت خواهد شد و شما می توانید هر زمان و به هر دلیلی، دوره آموزشی را متوقف کنید. پشتیبانی آموزشی و فنی (در حد امکان) هم بخشی دیگری از سیستم مدیریت کیفیت آموزش است. برای آگاهی از شیوه مدیریت کیفیت آموزش در مدرسه فارسی آنلاین، لطفا از برگه مدیریت کیفیت آموزش در مدرسه فارسی آنلاین بازدید کنید.

صدور کارنامه برای کلاس‌اولی‌های خارج از کشور

مدیر آموزش مدرسه فارسی آنلاین، برای دانش‌آموزانی که دوره آموزشی فارسی کلاس اول برای کودکان خارج کشور را با موفقیت به پایان برسانند، کارنامه‌‌ای به زبان فارسی و انگلیسی صادر خواهد کرد.

هزینه دوره آنلاین فارسی پایه اول برای کودکان مقیم خارج

هزینه دوره آموزشی فارسی پایه اول برای کودکان مقیم خارج ماهانه ۳۰۰ دلار کانادا می‌باشد که البته شامل هفته‌ی رایگان اول آموزش نخواهد بود. هیچ هزینه‌ای به عنوان ودیعه از شما دریافت نمی‌شود و در هر زمان و به هر دلیلی می‌توانید دوره آموزشی را متوقف کنید.

دوره‌های آموزش آنلاین فارسی در مدرسه فارسی آنلاین

مدرسه فارسی آنلاین جهت آموزش فارسی برای کودکان مقیم خارج از کشور، 4 دوره آموزشی متفاوت پیشنهاد می‌کند. این دوره ها عبارتند از آموزش مکالمه فارسی، آموزش فارسی کلاس اول، آموزش فارسی کلاس دوم، و آموزش فارسی کلاس سومچنانچه دوست داشتید از Online Farsi Course for Kids  در وب سایت انگلیسی مدرسه فارسی آنلاین بازدید کنید، لطفا روی لینک کلیک فرمایید. همچنین اگر دوست دارید اطلاعاتی در مورد Online Farsi Course for Adults کسب کنید لطفا از برگه آموزش آنلاین فارسی به بزرگسالان بازدید فرمایید. 

فارسی برای کودکان
مدرسه فارسی آنلاین
کلاس آنلاین فارسی برای کودکان
ثبت نام در مدرسه فارسی آنلاین
پیمایش به بالا