فرآیند آموزش و یادگیری

فرایند آموزش و یادگیری


مدرسه فارسی آنلاین بر پایه رویکرد آموزش موبایل با Mobile Learning بنا شده است.  چنانچه دوست دارید در مورد تفاوتهای این سیستم آموزشی با آموزش از طریق پدرو مادر،  معلم خصوصی، کلاسها و مدارس رایج سنتی، آموزش از طریق نرم افزارهای موبایل و غیره اطلاعات بیشتری کسب کنید لطفا به صفحه پرسش و پاسخ مراجعه کنید.

آموزش آنلاین مکالمه فارسی و خواندن و نوشتن فارسی به بچه‌ها، فرایندی است موبایل، دانش آموز محور، فعال، شاد، پرهیجان، خلاقانه و ترکیبی با هدف افزایش توانایی و مهارتهای خواندن و نوشتن مانند گوش دادن، سخن گفتن، خواندن، رونویسی، کلمه نویسی، جمله نویسی، بند نویسی، املا، تفکر و استدلال دانش آموز.

فرایند آموزش و یادگیری برای کلاس اول به طور متوسط 40 هفته طول می کشد. فعالیتهای معلم در طول هفته عبارتند از: آموزش حرف با روش کدگذاری، آموزش ترکیبها، نوشتن کلمات ساده، خواندن کلمات، جمله سازی، ارایه تکالیف، دیکته و بازخورد سریع به فعالیتهای یادگیری دانش آموز.

فعالیتهای یادگیری دانش آموز عبارت است شرکت در جلسات آموزشی و ارتباط زنده و ویدیویی با معلم، انجام تکالیف و تمرینهای ارایه شده . انجام این فعالیتها، به طور میانگین، یک ساعت در روز از وقت دانش آموز را خواهد گرفت.

یکی از اعضای خانواده باید نقش حمایت کننده را به عهده بگیرد و بر روند انجام فعالیتهای یادیگری دانش آموز، با هماهنگی معلم، نظارت کنند. ایشان باید ارتباط با معلم را برقرار نموده، برگه های تمرین را چاپ کرده تا دانش آموز آنها را پر کند و سپس از آن عکس گرفته و از طریق تلگرام برای معلم بفرستد و بازخوردهای معلم روی تکالیف و تمارین را به دانش آموز نشان دهد.

ویدیوی کوتاه زیر، یک نمونه از ویدیوهای مربوط به آموزش حروف یا نشانه ها است که در این مرکز طراحی و تولید شده و به عنوان ابزارهای آموزشی با تشخیص معلم دوره در زمان مناسب استفاده می شود.


همچنین ویدیوی کوتاه زیر، یک نمونه از از ویدیوهای آموزش روانخوانی دروس است که در این مرکز طراحی و تولید شده و به عنوان ابزارهای آموزشی با تشخیص معلم دوره در زمان مناسب استفاده می شود.

چنانچه دوست دارید کیفیت آموزشی این مدرسه را از نزدیک تجربه فرمایید، لطفافرم ثبت نام را تکمیل فرموده تا به مدت یک هفته فرزند عزیزتان به طور رایگان آموزش داده شود  .
چنانچه دوست دارید با مدیر مدرسه گفتگو کنید، لطفا با شماره 60107081249+ از طریق واتس اپ یا ایمو یا اسکایپ تماس بگیرید.
به بالای صفحه بردن