فرایند آموزش آنلاین فارسی

فرایند آموزش آنلاین فارسی


رویکرد اصلی مدرسه فارسی آنلاین  به آموزش فارسی به کودکان، یادگیری موبایل با Mobile Learning است.  فرایند آموزش آنلاین فارسی، فرایندی است موبایل، یادگیرنده محور، فعال، شاد، پرهیجان، خلاقانه و ترکیبی است.

هدف اصلی فرایند آموزش فارسی، افزایش توانایی و مهارتهای گفتگو، خواندن و نوشتن مانند گوش دادن، سخن گفتن، خواندن، رونویسی، کلمه نویسی، جمله نویسی، بند نویسی، املا، تفکر و استدلال دانش آموز است.

فرایند آموزش آنلاین فارسی برای کلاس اول به طور متوسط یک سال طول می کشد. برخی از فعالیتهای معلم در طول هفته عبارت است از: آموزش الفبای فارسی با روش کدگذاری، آموزش ترکیبها، نوشتن کلمات ساده، خواندن کلمات، جمله سازی، ارایه تکالیف، دیکته و بازخورد سریع به فعالیتهای یادگیری دانش آموز.

فعالیتهای یادگیری دانش آموز، شرکت در جلسات آموزشی و ارتباط زنده و ویدیویی با معلم، انجام تکالیف و تمرینهای ارایه شده است . 

یکی از اعضای خانواده باید نقش حمایت کننده را به عهده بگیرد.  او باید بر روند انجام فعالیتهای یادیگری دانش آموز، با هماهنگی معلم، نظارت کنند. همچنین باید ارتباط با معلم را برقرار نموده، برگه های تمرین را چاپ کرده تا دانش آموز آنها را پر کند. سپس از آن عکس گرفته و از طریق تلگرام برای معلم بفرستد و بازخوردهای معلم روی تکالیف و تمارین را به دانش آموز نشان دهد.

چنانچه دوست دارید در مورد تفاوتهای این سیستم آموزشی با آموزش از طریق پدر و مادر،  معلم خصوصی، آموزش از طریق نرم افزارهای موبایل و غیره اطلاعات بیشتری کسب کنید لطفا به صفحه پرسش و پاسخ مراجعه کنید.

فرایند آموزش آنلاین مکالمه فارسی برای کودکان

ویدیوی کوتاه زیر، یک نمونه از ویدیوهای مربوط به آموزش حروف یا نشانه ها است. مدرسه فارسی آنلاین ویدیوهای آموزش فارسی به کودکان را طراحی و تولید کرده است. آموزگاران ما از این ویدیوها به عنوان ابزارهای آموزشی استفاده می کنند.


همچنین ویدیوی کوتاه زیر، یک نمونه از از ویدیوهای آموزش روانخوانی دروس است. تیم طراحی و تولید مطالب آموزشی مدرسه فارسی این ویدیوها را تولید کرده است.

چنانچه دوست دارید کیفیت آموزشی این مدرسه را از نزدیک تجربه فرمایید، لطفا فرم ثبت نام را تکمیل فرموده تا  ما برای یک هفته آموزش فارسی به فرزند عزیزتان به طور رایگان برنامه ریزی کنیم  .
چنانچه دوست دارید با مدیر مدرسه گفتگو کنید، لطفا با شماره 15199910421+ از طریق واتس اپ  تماس بگیرید.
 
فرآیند آموزش
Educational processes of Online Persian School

نوآوری مدرسه فارسی آنلاین

آموزش آنلاین فارسی برای کودکان بسیار خوب است. مدرسه ایرانی برای آموزش فارسی به کودکان بهترین است. آموزش آنلاین فارسی برای کودکان و بزرگسالان عالی است. دانش آموزان مدرسه فارسی آنلاین از یادگیری فارسی لذت می برند. 

 تیم تحقیقاتی مدرسه فارسی آنلاین فاز مطالعاتی، تحقیقاتی و سپس اجرای آزمایشی  آموزش آنلاین فارسی به کودکان را  از ابتدای ۲۰۱۶ شروع کردند.  ولی مدرسه فارسی آنلاین از ابتدای سال ۲۰۱۸ به صورت رسمی شروع به کار نموده است. در حال حاضر دفتر مرکزی این مدرسه در ایالت انتاریو کشور کانادا قرار گرفته است.

این مرکز آموزشی آنلاین، در ابتدای سال 2018 ، با نام مرکز آموزش از دور فارسی کلاس اول شروع به کار نمود اما از ابتدای سال 2019  نام فارسی آن به مدرسه فارسی آنلاین و نام انگلیسی آن به Online Persian School تغییر یافت.

 در حال حاضر دانش آموزانی از کشورهای مختلف مانند آمریکا، آلمان، انگلستان، نروژ، اتریش و استرالیا، ژاپن، فیلیپین، بلژیک، امارات متحده عربی، دانمارک، کانادا و مالزی در حال یادگیری زبان فارسی در این مدرسه هستند. خوشبختانه پیشرفت آنها بسیار چشمگیر بوده و خانواده‌های آنها در صفحه فیسبوک مدرسه فارسی آنلاین، از کیفیت آموزشی این مدرسه اعلام رضایت نموده‌اند.

 

یکی از مزایای مهم مدرسه فارسی آنلاین این است یک هفته اول آموزش رایگان است. در نتیجه خانواده‌ها پس از اطمینان از کیفیت آن می‌توانند ثبت نام نهایی فرزندانشان را انجام دهند. ثبت‌نام در این مدرسه با پر کردن فرم آنلاین موجود در وب سایت مدرسه امکان پذیر است.

پیمایش به بالا