آموزش آنلاین فارسی برای کودکان (کلاس 2)

آموزش آنلاین فارسی کلاس برای کودکان (کلاس 2)

در این برگه، دوره‌ آموزش آنلاین فارسی کلاس 2 برای کودکان کودکان که معمولا به نام فارسی کلاس دوم شناخته می شود، توضیح داده شده است. این دوره برای افزایش مهارت خواندن و نوشتن فارسی ضروری است. دوره آموزش فارسی کلاس اول، پیشنیاز دوره آموزش فارسی کلاس دوم محسوب می شود.

اهداف آموزشی

در پایان دوره آموزش آنلاین فارسی به کودکان (سطح 2 ) یا فارسی کلاس دوم، دانش آموزان مدرسه فارسی آنلاین می‌توانند در سطح فارسی دوم دبستان بخوانند و بنویسند. لازم به ذکر است که به دلایل زیاد، ما از کتاب درسی و سیستم آموزش رسمی ایران هیچ استفاده ای نمی کنیم اما برای توصیف سطح مهارت خواندن و نوشتن کودکان پس از پایان این دوره، آن را با سطح مهارت دانش آموزان کلاس دوم داخل ایران قابل مقایسه می‌دانیم. اهداف آموزشی این دوره عبارتند از

  • توانایی خواندن متنهای داستانی ساده
  • توانایی خواندن اشعار ساده فارسی
  • آشنایی با ضرب المثلهای فارسی
  • توانایی نوشتن متون ساده فارسی
  • آشنایی با دستور زبان فارسی، ساختار جمله، زمانها و …
  • آشنایی با تفاوت فارسی گفتاری (غیررسمی) و نوشتاری (رسمی)
  • افزایش مهارت گفتاری دانش آموزان به زبان فارسی  

 

کلاس آنلاین فارسی 2

طول دوره آموزش آنلاین فارسی به کودکان (کلاس 2)

طول این دوره به سطح فعلی دانش آموز و عواملی مانند میزان ارتباط آن دانش آموز با زبان فارسی در محیط خانواده  بستگی دارد. به طور متوسط دوره آموزش آنلاین فارسی کلاس دوم 2 ترم طول می‌کشد. طول هر ترم 6 ماه است.

تعداد جلسات کلاس آنلاین فارسی به کودکان (کلاس 2)

هر هفته سه جلسه آموزش فارسی کلاس دوم به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. طول هر جلسه 27 دقیقه می باشد.

منابع و محتوای آموزش آنلاین فارسی به کودکان

محتوای آموزش فارسی کلاس دوم به کودکان در مدرسه فارسی آنلاین دیجیتال بوده و بر اساس اصول طراحی آموزش مالتی مدیا برای موبایل، توسط تیم تولید محتوای آموزشی مدرسه فارسی آنلاین تولید شده است. برای آگاهی بیشتر از مشکلات کتابهای درسی ایران، دلایل  تولید محتوای آموزشی در مدرسه فارسی آنلاین و اصول طراحی آموزشی بکارگرفته شده، لطفا از برگه منابع آموزشی مدرسه فارسی آنلاین بازدید کنید

 

شیوه برگزاری دوره

آموزش به صورت آنلاین می باشد و حداکثر تعداد دانش آموز در کلاس، سه نفر می‌باشد. 

روش تدریس آنلاین فارسی به کودکان

روش تدریس فارسی به کودکان بازی-محور می باشد تا بیشترین انگیزه و شادی را برای دانش آموزان به همراه داشته باشد و آنها از یادگیری فارسی لذت ببرند و خاطره خوبی در ذهنشان نقش ببندد. روشهایی چون داستان گویی و ایفای نقش نیز به مقتضای ویژگیهای یادگیرنده استفاده خواهد شد.

تضمین کیفیت آموزش از طریق پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت در مدرسه فارسی انجام شده است. همچنین یک هفته اول آموزش، آزمایشی بوده و رایگان می باشد تا مطمئن شویم کودک دلبند شما از بودن در کلاس لذت برده و مطالب آموزشی و روش تدریس مورد پسند شما می باشد. همچنین هیچ هزینه ای به عنوان ودیعه از شما گرفته نشده و هزینه کلاسها به صورت ماهانه از سوی دانش آموز پرداخت خواهد شد و شما ق دارید هر زمان و به هر دلیلی، دوره آموزشی را متوقف کنید. پشتیبانی آموزشی و فنی (در حد امکان) هم بخشی دیگری از سیستم مدیریت کیفیت آموزش است. برای آگاهی از شیوه مدیریت کیفیت آموزش در مدرسه فارسی آنلاین، لطفا از برگه مدیریت کیفیت آموزش در مدرسه فارسی آنلاین بازدید کنید.

صدور کارنامه دوره آموزش آنلاین فارسی به کودکان

به دانش آموزان مدرسه فارسی آنلاین که دوره آموزش فارسی کلاس دوم را با موفقیت به پایان برسانند کارنامه هایی به زبان فارسی و انگلیسی صادر خواهد شد.

هزینه ماهانه دوره آموزش آنلاین فارسی به کودکان (کلاس 2)

هزینه ماهانه دوره  آموزش آنلاین فارسی کلاس اول به کودکان 300 دلار کانادا می باشد. لطفا به برگه ثبت نام براجعه کنید تا از آخرین تخفیفها آگاه شوید.

دوره‌های آموزش آنلاین فارسی در مدرسه فارسی آنلاین

مدرسه فارسی آنلاین جهت آموزش فارسی برای کودکان مقیم خارج از کشور، 4 دوره آموزشی متفاوت پیشنهاد می‌کند. این دوره ها عبارتند از آموزش آنلاین مکالمه فارسی، آموزش فارسی کلاس اول، آموزش فارسی کلاس دوم، و آموزش فارسی کلاس سومچنانچه دوست داشتید از Online Farsi Course for Kids  در وب سایت انگلیسی مدرسه فارسی آنلاین بازدید کنید، لطفا روی لینک کلیک فرمایید. همچنین اگر دوست دارید اطلاعاتی در مورد Online Farsi Course for Adults کسب کنید لطفا از برگه آموزش آنلاین فارسی به بزرگسالان بازدید فرمایید. 

فارسی برای کودکان
مدرسه فارسی آنلاین
کلاس آنلاین فارسی برای کودکان
ثبت نام در مدرسه فارسی آنلاین
پیمایش به بالا