آموزش مکالمه فارسی برای کودکان

آموزش مکالمه فارسی برای کودکان

مدرسه فارسی آنلاین جهت آموزش فارسی برای کودکان مقیم خارج از کشور، 4 دوره آموزشی متفاوت پیشنهاد می‌کند. این دوره ها عبارتند از آموزش مکالمه فارسی برای کودکان، آموزش فارسی کلاس اول، آموزش فارسی کلاس دوم، و آموزش فارسی کلاس سوم. چنانچه دوست داشتید از Online Farsi Speaking Course for Kids  در وب سایت انگلیسی مدرسه فارسی آنلاین بازدید کنید، لطفا روی لینک کلیک فرمایید. همچنین اگر دوست دارید اطلاعاتی در مورد Online Farsi Course for Adults کسب کنید لطفا از برگه آموزش آنلاین فارسی به بزرگسالان بازدید فرمایید. در این برگه، دوره‌ آموزش آنلاین مکالمه فارسی به کودکان توضیح داده شده است. این دوره برای بچه‌هایی که با مکالمه فارسی آشنا نیستند و یا مهارت کمی دارند، مناسب است. حضور در این دوره برای دانش آموزانی که علاقمند به یادگیری خواندن و نوشتن فارسی هستند اما توانایی مکالمه فارسی را ندارند الزامی است. 

اهداف آموزشی

در انتهای دوره آموزش آنلاین مکالمه فارسی، دانش آموزان مدرسه فارسی آنلاین می‌توانند با خانواده و دوستان در محیطهای مختلف با زبان فارسی ارتباط برقرار کنند. بدیهی است که تعداد واژه‌هایی که درک خواهند کرد بیشتر از  تعداد واژه هایی خواهد بود که در مکالمات به زبان فارسی بکار خواهند گرفت. آنها در موضوعات متفاوت، در سطح پایین‌تر از متوسط (pre-intermediate) خواهند توانست کلمات و جملات فارسی را درک کنند و حرف بزنند.

کلاس آنلاین مکالمه فارسی

سرفصل دوره

برخی از موضوعات تدریس شده در دوره  آموزش آنلاین مکالمه فارسی به کودکان عبارتند از: 

 • احوالپرسی و خانواده
 • رنگها و اشکال
 • اعضای بدن و افعال حرکتی
 • کارهای روزانه و زمان
 • جملات پرسشی و منفی
 • خانه و مدرسه
 • میوه ها و مزه ها
 • غذاها، رستوران و سوپرمارکت
 • جشن تولد و مهمانی
 • حیوانات اهلی، وحشی، پرندگان، ماهیها، حشرات 
 • صفات مقایسه ای و متضادها
 • طبیعت و فصلها
 • روزهای هفته و مکانها
 • ورزش و موسیقی
 • لباس و کفش

طول دوره آموزش آنلاین مکالمه فارسی به کودکان

طول این دوره به سطح فعلی دانش آموز و عواملی مانند میزان ارتباط آن دانش آموز با زبان فارسی در محیط خانواده  بستگی دارد. به طور متوسط این دوره بین یک ترم تا 2 ترم طول می‌کشد. طول هر ترم 6 ماه است.

تعداد جلسات کلاس آنلاین مکالمه فارسی برای کودکان

هر هفته سه جلسه آموزش مکالمه فارسی به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. طول هر جلسه 27 دقیقه می باشد.

منابع و محتوای آموزشی دوره آموزش آنلاین مکالمه فارسی برای کودکان

محتوای آموزش مکالمه فارسی به کودکان در مدرسه فارسی آنلاین دیجیتال بوده و بر اساس اصول طراحی آموزش مالتی مدیا برای موبایل، توسط تیم تولید محتوای آموزشی مدرسه فارسی آنلاین تولید شده است. برای آگاهی بیشتر از دلایل  تولید محتوای آموزشی و اصول طراحی مطالب آموزشی بکارگرفته شده در مدرسه فارسی آنلاین، لطفا روی لینک کلیک کنید.

 

شیوه برگزاری دوره آموزش مکالمه فارسی برای کودکان

آموزش به صورت آنلاین می باشد و حداکثر تعداد دانش آموز در کلاس، سه نفر می‌باشد. 

روش تدریس آنلاین مکالمه فارسی به کودکان

روش تدریس آموزش مکالمه فارسی به کودکان بازی-محور می باشد تا بیشترین انگیزه و شادی را برای دانش آموزان به همراه داشته باشد و آنها از یادگیری فارسی لذت ببرند و خاطره خوبی در ذهنشان نقش ببندد. روشهایی چون داستان گویی و ایفای نقش نیز به مقتضای ویژگیهای یادگیرنده استفاده خواهد شد.

تضمین کیفیت آموزش از طریق پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت در مدرسه فارسی انجام شده است. همچنین یک هفته اول آموزش، آزمایشی بوده و رایگان می باشد تا مطمئن شویم کودک دلبند شما از بودن در کلاس لذت برده و مطالب آموزشی و روش تدریس مورد پسند شما می باشد. همچنین هیچ هزینه ای به عنوان ودیعه از شما گرفته نشده و هزینه کلاسها به صورت ماهانه از سوی دانش آموز پرداخت خواهد شد و شما ق دارید هر زمان و به هر دلیلی، دوره آموزشی را متوقف کنید. پشتیبانی آموزشی و فنی (در حد امکان) هم بخشی دیگری از سیستم مدیریت کیفیت آموزش است. برای آگاهی از شیوه مدیریت کیفیت آموزش در مدرسه فارسی آنلاین، لطفا از برگه مدیریت کیفیت آموزش زبان فارسی در مدرسه ایرانی آنلاین ما بازدید فرمایید.

صدور کارنامه

به دانش آموزانی که دوره آموزش مکالمه فارسی را با موفقیت به پایان برسانند کارنامه هایی به زبان فارسی و انگلیسی صادر خواهد شد.

هزینه ماهانه دوره آموزش مکالمه فارسی به کودکان

شهریه ماهانه آموزش مکالمه فارسی به کودکان 300 دلار کانادا می باشد. لطفا به برگه ثبت نام براجعه کنید تا از آخرین تخفیفها آگاه شوید.

دوره‌های آموزش آنلاین فارسی در مدرسه فارسی آنلاین

مدرسه فارسی آنلاین جهت آموزش فارسی برای کودکان مقیم خارج از کشور، 4 دوره آموزشی متفاوت پیشنهاد می‌کند. این دوره ها عبارتند از آموزش مکالمه فارسی، آموزش فارسی کلاس اول، آموزش فارسی کلاس دوم، و آموزش فارسی کلاس سوم. چنانچه دوست داشتید از Online Farsi Course for Kids  در وب سایت انگلیسی مدرسه فارسی آنلاین بازدید کنید، لطفا روی لینک کلیک فرمایید. همچنین اگر دوست دارید اطلاعاتی در مورد Online Farsi Course for Adults کسب کنید لطفا از برگه آموزش آنلاین فارسی به بزرگسالان بازدید فرمایید. 

فارسی برای کودکان
مدرسه فارسی آنلاین
کلاس آنلاین فارسی برای کودکان
ثبت نام در مدرسه فارسی آنلاین
پیمایش به بالا