دوره‌های آموزش زبان فارسی برای کودکان

دوره‌های آموزش زبان فارسی برای کودکان مقیم خارج از کشور

مدرسه فارسی آنلاین جهت آموزش زبان فارسی برای کودکان مقیم خارج از کشور، چهار دوره آموزشی متفاوت پیشنهاد می‌کند. در این برگه، دوره‌های آموزش زبان فارسی به کودکان که در مدرسه فارسی آنلاین ارایه می‌شود توضیح داده شده است. چنانچه دوست دارید اطلاعاتی در مورد دوره‌های آموزش آنلاین فارسی به بزرگسالان کسب کنید لطفا از برگه آموزش آنلاین فارسی به بزرگسالان بازدید فرمایید. چنانچه دوست داشتید از وب سایت انگلیسی مدرسه فارسی آنلاین بازدید کنید، لطفا روی لینک کلیک فرمایید. 

در کلاسهای آنلاین آموزش زبان فارسی به کودکان، که تحت مدیریت مدرسه فارسی آنلاین برگزار می‌شود.

  • از کتابهای درسی رسمی آموزشی وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران استفاده نمی شود.
  • از منابع آموزشی چندرسانه ای دیجیتال و متناسب با زندگی خارج از کشور استفاده می شود. تیم طراحی آموزشی مدرسه فارسی آنلاین طراحی، تولید و تدوین این منابع را بر عهده داشته است.
  • بیشتر مطالب و منابع آموزشی داستانی است.
  • آموزگاران ما از روشهای تدریس بازی محور استفاده می‌کنند.
  •  یک هفته اول کلاس آنلاین فارسی برای کودکان آزمایشی بوده و رایگان می باشد. 

آموزش آنلاین مکالمه فارسی برای کودکان

اولین دوره آموزش زبان فارسی برای کودکان در مدرسه فارسی آنلاین، آموزش مکالمه فارسی به کودکان است. این دوره برای بچه‌هایی که با مکالمه فارسی آشنا نیستند و یا مهارت کمی دارند، مناسب است. برای آگاهی بیشتر از اهداف آموزشی، سرفصلها و عناوین آموزش داده شده، منابع آموزشی، طول دوره، تعداد جلسات کلاس آنلاین مکالمه فارسی، روش تدریس، و هزینه ماهانه، لطفا از برگه دوره آموزش مکالمه فارسی برای کودکان بازدید فرمایید. با کلیک روی آیکن ثبت نام کلاس آنلاین فارسی، کودک عزیزتان را به مدت هفته در کلاسهای آنلاین مکالمه فارسی به صورت رایگان ثبت نام کنید. پس از اطمینان از کیفیت آموزشی مدرسه فارسی آنلاین، دوره آموزش مکالمه فارسی را به صورت رسمی آغاز کند. 

 

آموزش آنلاین مکالمه فارسی برای کودکان

آموزش آنلاین فارسی به کودکان کلاس 1

دوره آموزش آنلاین فارسی کلاس 1 برای کودکان، برای بچه‌هایی که با مکالمه فارسی آشنا هستند و علاقمند به یادگیری خواندن و نوشتن فارسی هستند، مناسب است. برای آگاهی بیشتر از اهداف آموزشی، سرفصلها و عناوین آموزش داده شده، منابع آموزشی، طول دوره، تعداد جلسات کلاس آنلاین فارسی برای کودکان، روش تدریس، و هزینه ماهانه، لطفا از برگه دوره آموزش فارسی برای کودکان کلاس 1 بازدید فرمایید. با کلیک روی آیکن ثبت نام کلاس آنلاین فارسی، کودک عزیزتان را به مدت هفته در کلاسهای آنلاین فارسی 1 به صورت رایگان ثبت نام کنید. پس از اطمینان از کیفیت آموزشی مدرسه فارسی آنلاین، دوره آموزش فارسی 1 را به صورت رسمی آغاز کند. 

 

آموزش آنلاین فارسی به کودکان کلاس 2

دوره آموزش آنلاین فارسی کلاس 2 برای کودکان، برای بچه‌هایی که کلاس اول را به پایان رسانده و علاقمند به افزایش مهارت خواندن و نوشتن فارسی، دستور زبان فارسی، شعر و ضزب المثل هستند، پیشنهاد می شود. برای آگاهی بیشتر از اهداف آموزشی، سرفصلها و عناوین آموزش داده شده، منابع آموزشی، طول دوره، تعداد جلسات کلاس آنلاین فارسی، روش تدریس، و هزینه ماهانه، لطفا از برگه دوره آموزش آنلاین فارسی2 برای کودکان بازدید فرمایید. با کلیک روی آیکن ثبت نام کلاس آنلاین فارسی، کودک عزیزتان را به مدت هفته در کلاسهای آنلاین فارسی 2 به صورت رایگان ثبت نام کنید. پس از اطمینان از کیفیت آموزشی مدرسه فارسی آنلاین، دوره آموزش مکالمه فارسی را به صورت رسمی آغاز کند. 

 

آموزش آنلاین فارسی به کودکان کلاس 3

این دوره برای بچه‌هایی که علاقمند به افزایش مهارت زبان فارسی خود و شعر، ضزب المثل، و داستان نویسی هستند، مناسب است. پیش نیاز این دوره، اتمام موفقیت آمیز دوره آموزش آنلاین فارسی کلاس 2 است. برای آگاهی بیشتر از اهداف آموزشی، سرفصلها و عناوین آموزش داده شده، منابع آموزشی، طول دوره، تعداد جلسات کلاس آنلاین فارسی، روش تدریس، و هزینه ماهانه، لطفا از برگه دوره آموزش آنلاین فارسی 3 برای کودکان بازدید فرمایید. با کلیک روی آیکن ثبت نام کلاس آنلاین فارسی، کودک عزیزتان را به مدت هفته در کلاسهای آنلاین فارسی 3 به صورت رایگان ثبت نام کنید. پس از اطمینان از کیفیت آموزشی مدرسه فارسی آنلاین، دوره آموزش مکالمه فارسی را به صورت رسمی آغاز کند. 

کلاس آنلاین فارسی برای کودکان
ثبت نام در مدرسه فارسی آنلاین
پیمایش به بالا