آموزش باکیفیت زبان فارسی به غیر فارسی زبانان در مدرسه فارسی آنلاین

آموزش با کیفیت زبان فارسی به غیر فارسی زبانان یکی از مهم‌ترین ارزش‌های مدرسه ماست. سیستم آموزشی جامعی که مدرسه فارسی آنلاین برای کودکان و بزرگسالان مقیم خارج و یا غیر ایرانی ایجاد کرده است، کیفیت آموزش فارسی را برای کودکان و بزرگسالان، تضمین می‌کند.

ماموریت مدرسه فارسی آنلاین، ایجاد محیطی شاد برای بچه‌ها هنگام یادیگری فارسی و به یادگار گذاشتن خاطره‌ای خوب برای آن‌ها است. در حیطه آموزش فارسی برای بزرگسالان، ماموریت ما آموزش فارسی با آسان‌ترین شیوه به علاقمندان بزرگسال است تا در زودترین زمان ممکن به هدف آموزشی که خودشان تعیین کرده اند برسند. مدیریت کیفیت آموزش زبان فارسی به کودکان و بزرگسالان کیفیت آموزش فارسی در مدرسه فارسی آنلاین را تضمین می کند. 

تضمین کیفیت آموزش آنلاین زبان فارسی

در مدرسه فارسی آنلاین، مدیریت و تضمین کیفیت آموزش آنلاین زبان فارسی به کودکان و بزرگسالان  با بهره‌گیری از مبانی مدیریت کیفیت آموزش ایزو 9001  صورت می‌گیرد. ما با اعمال چرخه طراحی، اجرا، پایش، و بهبود یا همان چرخه معروف PDCA روی فعالیت‌های آموزشی در حال انجام، کیفیت آموزش فارسی به غیر فارسی زبانان را به طور مداوم بهبود می‌بخشیم. بنابراین دامنه فعالیت‌های این مدرسه بسیار گسترده است. 

مدرسه فارسی آنلاین نه فقط بیرون از جعبه فکر می‌کند، که خارج از جعبه ایستاده است. ما نه پلتفورم واسطه‌ای برای معرفی شاگرد به آموزگاریم و نه از محتوای رایج و مرسوم در آموزش زبان استفاده می‌کنیم. ما، خودمان را در برابر یادگیری شما و فرزندانتان مسئول می‌دانیم.

کیفیت آموزش فارسی آنلاین

فرایندهای آموزش زبان فارسی

در مدرسه فارسی آنلاین کلیه فرایندهای مرتبط با آموزش زبان فارسی برای کودکان و بزرگسالان مقیم خارج از ایران در حال انجام است. مهمترین فرایندهای آموزشی فعال در مدرسه فارسی فارسی آنلاین، عبارتند از:

مدیریت کیفیت آموزش آنلاین فارسی

نظرات والدین در مورد کیفیت آموزش زبان فارسی در مدرسه ایرانی آنلاین ما

خوشبختانه استقرار سیستم مدیریت کیفیت آموزش زبان فارسی در این مدرسه ایرانی آنلاین، باعث رضایت خانواده‌ها و شادی دانش آموزان مدرسه فارسی آنلاین شده است. برای دیدن نظرات والدین، لطفا بخش نظرات پیج فیسبوک مدرسه فارسی آنلاین را مطالعه فرمایید. در کانال یوتیوب مدرسه فارسی آنلاین هم نمونه‌هایی آپلود شده است. 

کلاس آنلاین فارسی برای کودکان
ثبت نام در مدرسه فارسی آنلاین
پیمایش به بالا