مدیریت کیفیت آموزش زبان فارسی

مدرسه فارسی آنلاین، مدرسه ایرانی آنلاینی است که یک سیستم جامع آموزش فارسی برای کودکان و بزرگسالان مقیم خارج از ایران ایجاد کرده است. ماموریت مدرسه فارسی آنلاین، ایجاد محیطی شاد برای بچه ها هنگام یادیگری فارسی و به یادگار گذاشتن خاطره‌ای خوب برای آنها است. در حیطه آموزش فارسی برای بزرگسالان، ماموریت ما آموزش فارسی با آسانترین شیوه به علاقمندان بزرگسال است تا در زودترین زمان ممکن به هدف آموزشی که خودشان تعیین کرده اند برسند. مدیریت کیفیت آموزش زبان فارسی به کودکان و بزرگسالان کیفیت آموزش فارسی در مدرسه فارسی آنلاین را تضمین می کند. 

فرایندهای آموزش زبان فارسی

در مدرسه فارسی آنلاین کلیه فرایندهای مرتبط با آموزش زبان فارسی برای کودکان و بزرگسالان مقیم خارج از ایران در حال انجام است. مهمترین فرایندهای آموزشی فعال در مدرسه فارسی فارسی آنلاین، عبارتند از:

مدیریت کیفیت آموزش آنلاین فارسی

چرخه مدیریت کیفیت آموزش آنلاین زبان فارسی

در مدرسه فارسی آنلاین، مدیریت کیفیت آموزش آنلاین فارسی به کودکان و بزرگسالان با بهره‌گیری از مبانی مدیریت کیفیت آموزش ایزو 9001  و اعمال چرخه بهبود مداوم طراحی، اجرا، پایش، و بهبود یا همان چرخه معروف PDCA   روی فعالیتهای آموزشی در حال انجام، که در بالا به آنها اشاره شده است، صورت می‌گیرد. بنابراین گستره فعالیتهای این مدرسه بسیار بزرگتر و بیشتر از مدارس معمولی و فیزیکی است زیرا چنین مدارسی مسئولیتی در قبال تعین اهداف آموزشی، تولید محتوای آموزشی، طراحی برنامه درسی، و …. ندارند. با توضیحات بالا، روشن است که مدرسه فارسی آنلاین یک پلتفرم واسطه (بازاریابی) برای برقراری ارتباط دانش آموزان و علاقمندان به یادگیری زبان فارسی و داوطلبان و علاقمندان به تدریس فارسی نیست!

کیفیت آموزش فارسی آنلاین

نظرات والدین در مورد کیفیت آموزش زبان فارسی در مدرسه ایرانی آنلاین ما

خوشبختانه استقرار سیستم مدیریت کیفیت آموزش زبان فارسی در این مدرسه ایرانی آنلاین، باعث رضایت خانواده‌ها و شادی دانش آموزان مدرسه فارسی آنلاین شده است. برای دیدن نظرات والدین، لطفا بخش نظرات پیج فیسبوک مدرسه فارسی آنلاین را مطالعه فرمایید. در کانال یوتیوب مدرسه فارسی آنلاین هم نمونه‌هایی آپلود شده است. 

کلاس آنلاین فارسی برای کودکان
ثبت نام در مدرسه فارسی آنلاین
پیمایش به بالا